Jump to content

Recommended Posts

@Mr.Green @Cali_Bastard nie każdy może pozwolić sobie na taki metraż dlatego dają więcej leda i tyle każdy uprawia jak chce jak ktoś chce pomocy to ją daje ale widzę że @Mr.Green ma jakiś cały czas problem najlepiej wogole nie komentuj moich postów @Mr.Green ja pokazuje co ja potrafię a jak widzę że ktoś źle robi to pouczam bo wiem co będzie lepsze czaisz czy tobie inaczej trzeba to przetłumaczyć nauczyłeś się tak to rób tak ja robię inaczej i się za przeproszem nie wypierdalaj ja mam 3 boxy po 2m2 zbieram co miesiąc plon i zaufaj mi że jest dużo więcej roboty kontroli tego wszystkiego i nie porownuj mnie do kogoś od kogo się uczysz i ma 0.32m2 bo ja jak bym miał się tak spuszczać nad nimi to bym nie pracował i cały czas tam siedział staram się uprawiać tak żeby dało jak najwięcej przy minimalnym nakładzie czasu siedzisz na tym forum x czasu uprawiasz ile dłużej niż ja a kręcisz podobne wyniki spróbuj w Coco to zobaczysz ile trudniej 😉 nie długo planuje rdwc bo ja nie stoję w miejscu chce sadzić we wszystkim co możliwe i testować wszystkie rodzaje treningu i wszystkie rodzaje gleby jak to mówią starego drzewa nie przesadzisz dlatego jesteś taki uparty jeden z forum już mi powiedział nie konczysz fotorelacji i nie wiem ile zbierasz no to pokazałem i aż napisał do mnie na priv co i jak bo chce się uczyć a ty jak taki burak najpierw obrażasz i wytykasz palcami to co ja pisze a chciał bym zobaczyć jak wyciągasz 2g z wata 

@Barney's hamuj pieta. Burak to Cie wystrugal. W uju mam Ciebie i twoje namioty i jeszcze raz Ciebie do potegi.  Jestes zaprzeczeniem samego siebie. Potrafisz pier...olic tak rozbiegle rzeczy na przemian w tym samym temacie ze albo jestes rudy albo po prostu falszywy z natury.  W czym ja jestem uparty? Ty jestes ladnie polatany.. raz coco najlepsze i ja zawsze robie tak a za chwile ze coco trudne i za kazdym razem robisz cos nowego bo sie zmieniasz.. dwubiegunowosc to choroba wiec polecam lekarza. Pokazuj co chcesz i komu chcesz i masz racje.. ja nie bede komentowal twoich postow a Ty nie komentuj moich.. i tak bedzie najlepiej. Mam szczera nadzieje ze tych zasad bedziemy przestrzegac. 

Nara osle

@Mr.Green @Barney's ej pany, nie moja wojna ale coś wam powiem. Lata temu na pewnym zagranicznym forum gdzie był mega poziom wszystko się zjebalo o to ze jeden dawał trochę w lewo a drugi trochę w prawo gdZie i tak na końcu było podobnie. 
Kazdy robi to po swojemu i jak drugi nie zapyta to lepiej na sile mu własnych grabi nie wkładać you got me ? 😉

Po buchu i do roboty a nie na forum naparzac 😂😂