Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra mam wyniki takie +/- bo zawsze waga w słoiku też się zmieni jak się wszystko ustabilizuje wyszło 

588.5/1m2 

1.93g z wata 

Łącznie 1177g

Schły w temperaturach ekstremalnych więc sort nie będzie zajebiste jakości bo nie miałem gdzie zapewnić stałych warunków dochodziło do 28 stopni więc słabo słabo ale chuj tam curing zrobi robotę 

Dziękuję wszystkim za uwagę 😉

 

IMG_20220625_155933.jpg

Gdyby nie plecha było by na spokojnie 600 z 1m2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster evo jest dużo słabsza jeżeli chodzi o moc uprawiałem już parę odmian od barney's i ta teraz jest nr1 

Ale to też robi doświadczenie nie oszukujemy się z grow na grow będzie co raz lepiej mam plan dowalić więcej watów na metrze bo mój znajomy ma ok 600 na metrze i robi 1kg z metra 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's no to jak z metra jak z dwóch 😂

to i tak przyzwoity wynik ale już nie tak Imponujący jak byłby z metra.

Czy ten plon był w 100% akceptowalny czy może 40% to był raczej luźny temat tzw „grade B” i popcorn ??

Btw. Ładne te bobki wyszły 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard małe topki twarde jak kamień z firmy barney's nigdy się nie zawiodłem jeżeli dobrze uprawiasz to i popcorn będzie twardy grunt to dobre doświetlenie i nie ścinane przed czasem 

To co widzisz te drobne boby to większość szczyty bo pleśń wjechała ja nie zostawiam więcej jak 35cm resztę gole 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilo z metra..? Troche naciagana historia.. 😄

nie jestem weteranem ale wydaje mi sie ze 600-700 gieta z metra to dosc potezny wynik. 

Wiem ze "rzekomo" producenci wala w ujaaa ze wszystkim ale jak zamawiasz pestki to producent podaje max plon na m2. Przy bardzo wydajnych odmianach 600-700 to taka gorna polka.. srednio 400-500 . Koniec koncow 300 gieta wiecej niz max to dosc duza dysproporcja.. Nie twierdze ze to nie mozliwe rzecz jasna 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Czytaj dokładniej 😄 bo się gównoburza zaraz niepotrzebnie rozpocznie.

13 godzin temu, Barney's napisał:

@Cali_Bastard 1177 z 2 metrów na 600;)

Pały były jak ta lala, chociaż jeszcze trochę waga spadnie.

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  ja czytam dokladnie..

20 godzin temu, Barney's napisał:

@Brazil Munster evo jest dużo słabsza jeżeli chodzi o moc uprawiałem już parę odmian od barney's i ta teraz jest nr1 

Ale to też robi doświadczenie nie oszukujemy się z grow na grow będzie co raz lepiej mam plan dowalić więcej watów na metrze bo mój znajomy ma ok 600 na metrze i robi 1kg z metra 

A Ty ? 😄 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ja zrobiłem prawie 600 z 300w jakby nie plecha to było by więcej 

Jest możliwe większe doniczki 25l i dojebane Wat stary a na chuj mam przechwalać znajomego jakby tyle nie wyszło ? Mordo to że ty zazdrościsz i nie wiesz już co masz robić żeby było więcej no to sory 😉

@Testerzamknij tą fotorelacje dzięki 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's haha dobre.. ja zazdroszcze i nie wiem co robic zeby bylo wieksze.. rozjebales mnie na miekko 😄 😄 😄

To tak jakby zapytac po co wszyscy klamcy klamia.. a jednak ludzie cisna takie farmazony na codzien w kazdym temacie ze szkoda gadac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokój… kurwa..! 🥳

raz widziałem 1,5kilo z  1.2x1.2x2.0 // 4 sztuki ale..

kolezka miał tam dwa ledy 600w

scrog na całej powierzchni i 7 tyg wega z ostrym treningiem

rurki na ścianach żeby nie zasysało namiotu

wyciag 1800m3/h

4 mieszacze

wisialy torby co2 i nie pamietam co tam jeszcze bylo.

ogolnie namiot napierdalal jakby miał zaraz odlecieć 😂

 

Wiec wierze ze się da ale jak ktoś tylko zawiesił 600tke i się zbytnio nie spocił a ściągnął klocka z metra bez popcornu to nie obraz się stary ale historia dość niespotykana wiec albo ktoś tu lekko podbarwił albo miał sporego farta.

Co do breeda barneys to z moich doświadczeń raz byla herma i pestki a drugi raz smakowo i mocowo sredniawka a był to Top of The list wtedy co brałem. Nie pamietam już co to było bo było to kilka lat temu ale stwierdziłem ze 3ci raz nie spróbuje 😏

Ogolnie genetyka się mocno pierdoli i pheno jest mocno niestabilne. Często jak jestem zadowolony i wracam do tych pozycji to sie okazuje ze się mocno rozkalibrowalo ale nie ma sie co dziwić jak są same krzyżówki krzyżówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard  przeciez ja jestem spokojny 🙂a palenia nie mam

kolega troche nerwowy jakis 😄 a towaru ma opor 😄

To jest nie oplacalne jezeli brac pod uwage ilosc watow razy powierzchnia. 1200w przy lampach firmy ktorej uzywam to mam 5 sztuk po 245 kazda i kazda sztuka swieci na 1m2 co daje mi 5 metrow. Z jednego metra i jednej lampy moglbym sciagnac 500-600 gieta co razy 5 daje 2.5-3 kilo w zwyz. 

Wiem ze nie o to Tobie chodzi ale jednak.

Pozdrawiam:)

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green zgadzam się w 100%
Chodzilo mi o to ze trzeba zwiększyć wydajność  w kazdym aspekcie żeby na malym metrarzu zrobić wynik. 
Zrobię specjalnie pod to forum uprawę której dawno nie robiłem, nastawiona konkretnie na wynik. Ale to dopiero za jakieś 6-7 tyg.

Edytowane przez Cali_Bastard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...