Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@ragazza a co ty chcesz tam robić siatkę zakładasz po treningach żeby fajnie je rozłożyć ja mam autopoty więc nie muszę latać jak czubek z konewką robię zupę i tydzień minimum mam spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's ja mam 6 metrów. I problemy z temperaturami więc wieczny problem z przedziorkami, co 2-3 dni muszę robić oprysk, a że te szmaty siedza od dołu liścia to trzeba każdego krzaka dokładnie od dołu spryskac. 

Edytowane przez ragazza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's serio? Zobacz dokładnie dolne partie, te szmaty są na tyle małe, że ciężko zobaczyć. Ja z nimi walczę co uprawę, teraz wlecial olej neem może on pomoże. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ragazza słaby pomysł do tego systemu Coco ale spoko

Założył byś fotorelke widziałem ten system już nawet miałem brać ale bez przekonania 

Czytałem coś tam że nie do każdego kubła równo się wlewa woda 

Doniczki trochę tam małe są bo 10l ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's to jest keramzyt z kokosem nie samo Coco, plus na dół doniczki sypiesz tak z 1/3 samego keramzytu, a na to kokos z keramzytem wymieszany.  Robie tak z 30 strzał i nie mam problemu. 

Ja mam doniczki 25l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem potrzymać jeszcze tydzień ale pleśń 4 szczyty wjebała i musiałem działać ;(

Scialem większość doły zostawiłem żeby sobie doszły za 2 tyg podam wynik 

IMG_20220620_071754.jpg

IMG_20220620_184108.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...