Skocz do zawartości
Tester

Zadaj pytanie o nawożenie i podlewanie outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

Podstawą rozwoju każdej rośliny w tym konopi jest woda i składniki odżywcze, zadaj pytanie jak podlewać i nawozić swoje rośliny w warunkach outdoor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest bezpośrednio w ziemi  przy ostrych upałach ja bym podlewał raz na tydzień i powinna wytrzymać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w ostatnim sezonie podlałem tylko raz i wszystko ładnie urosło, ale miałem farta bo deszcz mi podlewał średnio raz na tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester O pH się boję... W worku pewniej chyba. Duże dałem, około 20-25l ziemi plus perlit, ale i tak to zły pomysł był. Kontroluje od początku bo się uczę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dolomit. Poje.. te dozowanie na opakowaniu, nie rozumiem. Mam pH ziemi jakieś 6. Ile tego dodać do ziemi żeby tak dobić do 7. Chyba że to działa tak że jak za dużo sypne to się nic nie stanie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mleczyk jak na oucie sadzisz to sypiesz wokół bryły korzeniowej raz na jakiś czas, deszcz popada i się wchłonie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wodę blisko spota, takie jakby małe bajorko, pełno glonów. Moje pytanie co wrzucić w taka wode żeby nadawała się do podlewania? Cal-mag?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Franek123 przede wszystkim na dzień dobry sprawdź pH żebyś wiedział na czym stoisz. Co do dalszych zmagań z tym to czekaj na opinie innych bo nie pomogę za dużo (sam mam wodę dosłownie 25m od spota (rzeka) ale nigdy nie podlewałem taką wodą). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Franek123 napisał:

Moje pytanie co wrzucić w taka wode żeby nadawała się do podlewania? Cal-mag?

ja dolomit dawałem i było git 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 03/05/2022 o 20:06, Tester napisał:

kwitnienie potas i fosfor

Podawałbyś potas/fosfor 10 dni przed scinką? Czy lepiej juz nie ruszać i sama woda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...