Skocz do zawartości
Eddie Plant

RQS Critical, RQS White Widow //50x50x85//4x bulb led

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postanowiłem jednak coś tam się pobawić przed końcem roku Mimo pewnych aspektów. Kto nie ryzykuje-nie żyje 😁

Box własnej roboty 50x50x85

Doniczki: 2x hercules 9,5l

Nawozy: Biobizz bio-grow, bio-bloom, top-max, Sensi Cal-mag Xtra, Canna Pk 13/14, Canna Rhizotonic

Zrobiłem tu małego mixa tych nawozów, może z biegiem tej fr zastąpie coś czymś.

Critical i WW już po moczeniu w wodzie, kiełkują na papierze.

A o to box mojej produkcji xd nie jest jeszcze skończony jak cuś:

 

20220415_225034.jpg

20220415_220408.jpg

W tej fr idę na minimalizm. Jak widać box nie jakoś super chuj wie jak zrobiony. Tak żeby miały w miarę spoko warunki. Pierwszy raz lecę z organicznym nawozem więc zobaczymy jak to będzie. A robię to bo wole swoje xd pozdrawiam ekipe forum! Do później

Do zestawu dojdzie jeszcze jakiś nawilżacz i będę do czasu blooma robił własnoręcznie filtr węglowy autorstwa pewnej osoby tu z forum

Łączna moc LEDów opiewa na 10000lm, najprawdopodobniej dojdzie jeszcze chiński panel mocowany na ściance by doświetlać z boku i uzupełnić brakujące +/- 2500lm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Spox sam zaczynałem od szafkowych boxuw .

Stary  wydaje sie mi że donice dużo za duże  a światło za słabe będziesz miał, a co z zapachem podczas kwitnienia? Ja w szafkowych boxach nie miałem filtra powietrza  przy dwuch roślinach i małym wietrze  całe ośedle waliło ganją xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianosik tak jak napisałem xd stawiam na minimalizm więc samemu będę robić filtr węglowy, to generalnie adi nie moja pierwsza fr czy growlog, po prostu straciłem cały poprzedni sprzęt w chujowych okolicznościach xd i tyle. A tu tak się nudziłem i proszę xd mini boxik i gicior. Lampa docelowo będzie jakieś 20 cm wyżej, trening będzie lst i topping więc powinienem się zmieścić

Do tego trochę lolipopping xd czy po prostu będę usuwać popcorn od dołu z biegiem vega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się taki minimalizm i ogólnie lubię DIY, mam pestki criticala od rqs tylko auto, czekają aż obecna uprawa dojdzie końca więc z chęcią zobaczę jak pójdą, jestem świeży i muszę przeszperać za tym tematem filtra 😁

Też mi chodzi po głowie mini box drugi na czas wega aby zazębiać uprawy, jak zacznie walić to do namiotu.

Biorę popcorn i czekam na filtr 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green budżet osłabiony to i wszystko uszczuplone xd chcę zakupić mh ts1000 ale to raczej nie na tą uprawę. Miałem wsio ale złodzieje ukradły xd ale żeby doświetlać do tych 4 ledów to zwykły chińczyk za 100-200. Box jeszcze nie gotowy więc narazie panienki w wc stoją(wilgotność). Wczoraj można powiedzieć, że miały doomsday xd dlatego takie wyciągnięte, ale dziś już świeci im jak należy.

20220422_223547.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eddie Plant to elegancko. Bo przez chwilę zdziknalem xD Jak będziesz przesadzał to niżej ja obsadzisz i nie będzie problemu z wysokością. Jak ja doprawisz mocą świetlna to i konar spuchnie.

 

@Eddie Plant a co to za dzień zagłady miały ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...