Skocz do zawartości
Eddie Plant

RQS Critical, RQS White Widow //50x50x85//4x bulb led

Rekomendowane odpowiedzi

Na salony wjeżdża jeszcze Black Jack Herer od Bulk Feminized Seeds. Ładuję od startu ją do litrowej doniczki, bez treningów tak o, będzie sobie rosła. Narobiłem sobie smaku i po prostu musiałem xd pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuję, czy do biobizza mogę dorzucić Big Buda i Bud Candy od advanced nutriens?

Big bud ma npk 0-1-3 i myślałem o tym rozwiązaniu zamiast canna pk 13/14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Eddie Plant napisał:

Ktoś się orientuję, czy do biobizza mogę dorzucić Big Buda i Bud Candy od advanced nutriens?

Big bud ma npk 0-1-3 i myślałem o tym rozwiązaniu zamiast canna pk 13/14

Biobizz jest wyjątkowo wredny przy mieszaniu z innymi nawozami i lubi się coś wytrącić... ale przy założeniu, że nie będziesz ich podawał w jednej mieszance to może się udać. 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annigmato tak jak wywróżyles.. powoli zaczyna brakować miejsca w boxie. Myślę czy nie usunąć tego black jack herera bo już wchodzą na siebie mega. Długo zwlekałem z lst i tera mam problem. Za tydzień robię fryzjera WW. Tak to wygląda na ten moment:

Dzień: 35/34/24

Wilg.: 55% Temp.: 27*C

 

20220524_203529.jpg

@Annigmato o kurwa ale synchro xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eddie Plant ja zawsze miałem smykałkę do robienia czegoś samemu. Akurat jakieś meble były do utylizacji to pomyślałem czemu nie, 35x35x100 właśnie schnie bo na biały mat malowałem w środku. Wrzucę jakieś foto w DIY jak mi lampka dojedzie i wentyle 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...