Skocz do zawartości
Lasir

Żarówki do boksa 60x40

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że już było maglowane ale szukam konkretów.Chciałbym kupić żarówki do boksa 60 na 40 (12tys lm potrzeba).Czy jest ktoś kto uprawił na samych żarówkach całą roślinę i mógłby coś polecić (pomóc skompletować).Mam na myśli żarówki z sjupermarkietu za 10.99zł/szt :)Aha, uprawił dobrego planta a nie 7g na krzaku 🙂

@Udyr Ty coś wiesz kolego na ten temat coś mi się zdaje 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir podaj nazwę żarówko-ledów, czasem syf niewarty uwagi można trafić. 

Zależy też czy chcesz iść w w górną granicę mocy czy w standard żeby nie było problemów z głodem u roślin przez nadmiar światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą być oddzielne na to i na to, a mogą być uniwersalne.Jak lepiej wg. Ciebie?Chce poprostu b.tanio boksa uruchomić.

19 minut temu, Udyr napisał:

@Lasir Phillips, v-tac, lsc. 13-15 w barwa zależy czy chcesz mieć oddzielnie na weg i flo. Dużo kombinacji, więcej danych daj 🙂

 

Tytuł posta się zmienił 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jedne to 3000-4000k sądzę że 6-8 13 w rozłożone po 3 po długiej ścianie i po 1 w środku stworzonych kwadratów i masz lux pokrycie. Albo więcej watów, zależnie od tego na co sobie możesz pozwolić.

 

I to są lampy, nie żarówki 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie ma ograniczeń.Chce to niedrogo zorganizować na próbę a przy zarówkach się uda myślę :).Jakiej firmy szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...