Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Z racji, że moja własna hodowla nie wyszła (nie mam już warunków), szukam alternatyw dla jakościowego palenia. Oczywisty wybór to medyczna. Generalnie mam schorzenie, które kwalifikuje się do leczenia marihuaną, jednak nie wiem, jak się do tego zabrać. Czytałem w necie, że są konkretne kliniki konopne, myślę że to dobry trop. Ktoś korzystał z ich usług? Jak to wygląda, trzeba przedstawiać wyniki badań, jakieś dowody choroby, czy idzie tak 'na gębę'? No i w sumie najważniejsze - w jaki sposób uzyskać interesującą mnie odmianę, bo w sprzedaży w Polsce są też te o dosyć niskim THC. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TrzeciBratLumiere napisał:

Jak to wygląda, trzeba przedstawiać wyniki badań, jakieś dowody choroby, czy idzie tak 'na gębę'?

wiadomo musisz przedstawić papiery 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrzeciBratLumiere Ja przez długi czas zaopatrywałem się w polskim darknecie, jakość palenia jest dużo lepsza niż na ulicy, porównywalna z apteczną a często nawet lepsza za mniejszą cenę. Można tam kupić palonko bezpośrednio od growera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaxwellAnderson  Zainstaluj przeglądarkę TOR lub Brave.

Największym polskim forum darknetowym jest cebulka. 
Jak zainstalujesz przeglądarkę to wejdź na stronę http://cebulka7uxchnbpvmqapg5pfos4ngaxglsktzvha7a5rigndghvadeyd.onion/

Przed jakimikolwiek operacjami w darknecie warto mieć vpn`a. Darmowego można założyć na https://protonvpn.com/ , na protonmail możesz założyć także darmowego anonimowego maila.

Jak się dostaniesz na cebulkę to przeczytaj poradniki:

[Poradnik] Rejestracja na Cebulce http://cebulka7uxchnbpvmqapg5pfos4ngaxglsktzvha7a5rigndghvadeyd.onion/viewtopic.php?id=76
[Poradnik] Cebulka Escrow http://cebulka7uxchnbpvmqapg5pfos4ngaxglsktzvha7a5rigndghvadeyd.onion/viewtopic.php?id=10658

Jak będziesz miał więcej pytań pisz na priv.

Edytowane przez Bziągwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaxwellAnderson W pierwszym kroku podajesz swój klucz publiczny wygenerowany przez gpg4usb. W drugim kroku kopiujesz zaszyfrowany token ze strony i wklejasz go do gpg4usb następnie klikasz deszyfruj, apka każe ci podać hasło które podałeś przy generowaniu klucza. Jak podasz hasło to apka odszyfruje wiadomość pgp i to jest token. Powinien wyglądać mniej więcej tak: cebulka-7AH2yScphvs3vmjIaE1EafAWV7I. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BziągwaHej, mam problem chcę utworzyć nowy klucz, wpisuję nazwę, mail i całą resztę, klikam utwórz i nic... Wyskakuje okno że klucz został utworzony , a nic się nie pojawia... 

Może wiesz jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz Niby ta, ale nie chcę całego krzaka hodować żeby zobaczyć czy mi taka odmiana do gustu przypadnie. Chciałbym trochę więcej odmian popróbować. Ale i tak będę próbować swoje hodować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czyścioch Jaki masz system operacyjny win czy linux? Najlepiej odezwij się w wiadomości prywatnej jak będę umiał pomóc to pomogę.

@konopny_janusz  Właśnie że escrow to zajebisty system który zabezpiecza cię przed wyjebką. Sprzedawca dostaje kasę dopiero jak ty otrzymasz swój towar. Kilka lat tak kupowałem i nigdy nie zostałem oszukany.
Dodatkowo masz system komentarzy jak na allegro, kiedyś zamówiłem outa za małe pieniądze który okazał się słaby, wystawiłem negatywa i za pare dni miałem kolejną dostawę dużo lepszego tematu na koszt sprzedawcy. Gość wysłał towar tylko po to bym zmienił wystawioną opnie. Dzięki komentarzom wiesz mniej więcej czy dany towar jest wart uwagi. Co przy zakupach od dilera z osiedla jest nie do pomyślenia, po pierwsze jakość palenia z ulicy to tragedia, po drugie nie masz kontaktu fizycznego z dziwnymi typami co może okazać się czasami niebezpieczne i po trzecie nigdy nie wiesz co kupujesz bo sam dil nie wie co sprzedaje. A jak będziesz narzekał to ci więcej nie sprzeda i to ty masz problem wtedy a nie diler, bo musisz szukać nowego.
Podczas zakupów w darknecie to ty wybierasz co chcesz kupić i od kogo, ten system jest stworzony bardziej pod klienta niż sprzedawcę i to jest zajebiste.

Oczywiście jak chcesz to możesz zawierać transakcje poza escrow ze sprzedawcami i wiele osób tak robi, ale jak cię sprzedawca oszuka to nic z tym już nie zrobisz. 
Tak samo są strony w clearnecie gdzie sprzedają trawę ale bałbym się kupić tam cokolwiek by kasy nie stracić. 

Prawda jest taka że jak już kupisz raz i przejdziesz cały ten proces to kolejne zakupy będą już banalne.

Zgadzam się z Tobą że najlepszą opcją jest posadzić swoje ziółko :classic_biggrin: ,lecz nie każdy ma takie możliwości oraz na tyle odwagi by się w to bawić. 

Z Fartem.

Edytowane przez Bziągwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bziągwa Tyle że założenie tam konta jest na tyle skomplikowane że mi się nie udało. W pewnym momencie instrukcja mówi że masz wkleić wygenerowany klucz z tego programiku, który okazuje się błędny przez co nie można kliknąć nexta w celu zarejestrowania się. Pamiętam to jak dziś, upalny dzień pot z czoła się leję, a ja próbuję utworzyć głupie konto na cebulce. Kurwowałem na tą stronę, na laptopa i mysz. Kiedyś próbowałem tam wejść jak nie miałem swojego tematu, ale odpuściłem. 

Uważam że każdy kto ma własny kąt czterech ścian jest w stanie poprowadzić uprawę do zbioru

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...