Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Masło wyszło 478 g z 600 g masła 82% z 22g topów z Jacka Herera 18,6% thc mówi producent, więc wyszło jakieś 4k mg thc, zrobiłem ciasteczka ze 133g masła konopnego i wyszło 10 porcji, bo pojechałem na zakupy i spóźniłem się z dwie minuty więc się trochę przyjarało to odkroiłem 😂 Kalkulator RQS podaje taką moc ciastek(kalkulator przeliczył na 450g kostkę masła, ale wyszło mi więcej, więc trzeba brać poprawkę na prędkość wytapiania się tłuszczu)😁 Faza? Pełna kontrola, ale jednak na oczy siadło niesamowicie, kreatywność i gadatliwość na wysokim poziomie, gdzie nie ogłupiało mnie totalnie, a pozwalało prowadzić normalną konwersacje, do tego pacman sieka straszliwie ale tylko więcej ciastek, co prowadzi do suszy i warto mieć koło siebie butelkę wody, bo naprawdę Sahara. Na plus, że koleżanka robiła dziś sernik i wspólny kumpel jadł oba ciasta i dostałem komplement, że "no kurwa, jak na 1 raz z ziołem to smaczniejsze niż Kaśki", więc chyba zjadliwe 😁😁 Pozdro Głodomory 😁

Na szkiełku leci co chwila coś innego, bo nie mogę się zdecydować, więc oglądam 3 filmy na raz, ale w momencie robienia zdjęcia zaczynał się Venom 2:Carnage, pewnie stąd logo Marvela 

Screenshot_20220626-202445_Chrome.jpg

Screenshot_20220626-202456_Chrome.jpg

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik niedawno zjadlem ciastko ktore dostalem w prezencie bo ktos robil i.... i lipa.. nic nie kleplo 😄 czekalem 1.5 h zeby nie bylo 😄 i sie zbulwersowalem i poszedlem skrecic tlustego wasa czyscioszka.. dopalilem do polowy i mnie zmiotlo 😄 teraz jak grow wyjdzie to zrobie swoje ciastko ekologiczne 😄 mam nadzieje ze klepnie 😉 to milego ogladania ziom 🙂 i milej fazki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green nie poszedłem dzisiaj do roboty 😄 😄 Zjadłem 4 ciastka i jak wstałem dzisiaj to stwierdziłem, że ni chuja, wybucham śmiechem jak tylko na kogoś spojrzę😂 Ojciec zjadł jedno i stwierdził, że pół porcji by mu wystarczyło, jeszcze jak jechał do roboty to miał oczy upalone 😂 Nie ma żartów z tymi ciastkami, teraz to wiem ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, tak? 🤔 Ojciec pali jointy, a ja czyściocha z lufy, bo od czasu jak rzuciłem palenie to mam obrzydzenie do zapachu tytoniu 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzyma poziom Padre, trzeba przyznać ✌️ Jak chcesz z własnym zapalić to musisz mu joincika sprezentować i jak  wyczujesz moment to z nim zapalisz, każdy czasem potrzebuje 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Moja by ataku paniki dostała i skończyłoby się wezwanym ambulansem, przynajmniej tak sama ciągle powtarza, więc nie namawiam. Może sama mnie zapyta, to jej coś sprezentuje, kiedyś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za godzinę, może z hakiem podam wagę wysuszonego już z 1 tury ścinki, tylko pozbędę się gałązek. Popcornu wyszło pół reklamówki więc już rozpuszczam masło i jazda 😁😁😁 Zdjęcie korzeni, żeby pokazać jak fajnie działa mikoryza - nie dawałem root Juice. 

20220703_145652.jpg

20220703_151001.jpg

20220703_151011.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

20220703_155716.jpg

20220703_162840.jpg

Wyszło 135 gram takich konkretnych topów i trochę śrutu, tak z 3 giety na oko, nie ważyłem nawet, walić to 🙂 Skosiłem dzisiaj też resztę, zaraz wracam do piwnicy to zawieszać, odkurzać namiot i wszystko dookoła i jak na razie zawieszam uprawę, być może do września, być może dłużej. W tym czasie przeniosę do namiotu papryczki peperoni i zobaczę jak to będzie rosło pod lampami 😁 Już na parapecie zapindala, a co dopiero w profesjonalnych warunkach. Następny up za tydzień prawdopodobnie. Jeżeli chodzi o zapach to jest różnica między tamtym karłem, który poszedł pierwszy pod nóż, a tym co teraz było trymowane, zapach mocny, skunowy, w smaku gładkie, nie gryzie, topki są całe w kryształach, lepią się bardzo, haj mocny, zalepia mordę totalnie, euforyczny, jak dla mnie to nawet odrobinę za mocny, ale ja to i tak jestem typem kanapowca, to najwyżej trochę dłużej będę gnił. Polecam tę odmianę każdemu growerowi, który lubi fajną, euforyczną fazę. 

 

@edit

Właśnie tata skonsumował jointa, jego opinia, cytuje: "No kurwa...<ekhm ekhm> ma moc... <ekhm ekhm>" 🙂

20220703_171306.jpg

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green urlop mi wypada w sierpniu, wziąłem cały miesiąc i nie będzie mnie pewnie zbyt długo w Holandii, a jak mam coś robić na odpierdol (w sensie, że dałbym komuś do doglądania), to wolę wcale nic nie robić, bo to się mija z celem 😁 Ale na bank wrócę do uprawy, bo to jest coś w czym się odnajduje, czuje to ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...