Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Rzeźnik Niech topy wyciągnąć wszystko z liści na samej h2o na koniec i będziesz happy. kup słoiki juz heh. 5 ciekawe jak w smaku...hmm ja właśnie skułem og kush od ziomka i aż żałuję, że zwlekałem z zasadzeniem pestek od razu po suszeniu ostatniego i teraz trzeba czekać heh.  

Edytowane przez Lemon Gelato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już słoiczki bardzo ładne takie, grube szkło, litrowe, z taką uszczelką na rancie jak kapsle przy niektórych grolschach, teraz tylko je wypełnić 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parapeciak! Nie trymowałem tego wcale (choć dużo do trymowania i tak nie było, się praktycznie cała wyżarła), bo wszystko idzie na masło, mocny zapach sosny, a właściwie to takiej leśnej żywicy, przypomina mi o dzieciństwie, gdy biegaliśmy jak dzicy po lasach, a z zostawianych przez leśników kłód robiliśmy sobie domki. Masło robię już za chwilę, bo zdrowie nie dopisało i rzeźnia musi poczekać na rzeźnika, który dzisiaj będzie robił za kucharza 😁👊 

 

Zapaliłem lufę z tego, żeby się lepiej gotowało i powiem wam tak: jak na tydzień suszenia to mi się podoba, bo jest gładki dym, podniebienie i jęzor się klei i z każdą kolejną sekundą mam coraz większą ochotę iść po mleko albo coś słodkiego do picia, gładki smaczek i od razu czuć, że wchodzi na oczy, ale minus, że czuć, że to świeżak i prawdziwy potencjał to pokaże jak będzie 100% otrymowane, posuszyć mogę to spokojnie dłużej niż tydzień, z 2 tygodnie myślę miękko i w słoiku z miesiąc to będzie tupać, że hoho. Podczas blendowania się osadziło się sporo haszu na nożach, więc coś tam trichomów jest😁

20220624_162318.jpg

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik a co zadnej foty nie ma jak to ususzone wyglada 🙂 rzeznik=piekarz 😄 chlop dwa w jednym hehe 😉 po curringu w sloiku gdzies okolo 2 tygodni to baczka dopiero nabiera sensu. Taki swiezak to czuc jesscze swiezynka 🙂 przejebane troche z ta Maria bo na wszystko trzeba czekac a czlowiek niecierpliwy bywa 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lepszej foty, bo to nie wyglądało w ogóle, od pierwszego tygodnia, aż po kosę 😁😁😁 Dlatego idzie na masło✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na piwnicę 2x3 styka i jeszcze zostaje, mam tu półeczki na nawozy, nożyczki, kombinerki do drutów w otulinie, dodatkowe objemki do filtrów węglowych, paski, do podwieszania, nawilżacz powietrza, namiot, typowy grow room dla przeciętnego Kowalskiego. Nawet rura odpływowa jest w takim miejscu pod sufitem, że mogę na niej wieszać topy i suszyć, bo światło nie dociera, temperatura poza boxem wynosi 18°C, a wilgotność 60%, także to miejsce mi z nieba spadło 😁😁 ale fakt, fakt, na większe pomieszczenie nie wyrabia, mam w salonie z 25 metrów i przy otwartym oknie o tej godzinie nie może zbić wilgotności poniżej 53% przy ustawieniu na 40%, a producent mówi, że do 40m^2 będzie śmigał jak talala, także nie ma co wierzyć pudełku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy planete osuszacie 😄 pozniej sie dziwie skad taka niska wilgoc u mnie a to chlopaki zasysaja cala wilgoc z europy 😄

Rzeznik jak ja bym chcial miec piwnice 2x3... ja jebie.. bym zrobil cala piwnice jak androsik z hps 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  Straszne gówno wyszło u mnie w rzeźni i pewnie będę się przenosił, więc to raczej ostatni grow w tym miejscu i muszę zrobić przerwę, a szkoda bo miałem lecieć od razu następny grow, ale dobra wiadomość jest taka, że jak się przeniosę to pewnie już będzie namiot 2,4x2,4, także będzie ciekawiej 😁

 

Dzisiaj częściowa kosa! Pomieszałem topy, więc wynik ze ścinki podam na końcu z całości, bez rozdrabniania się na pojedyncze krzaki. W załącznikach kilka fotek i filmik, pociąłem go na dwa 5 sekundowe ze względu na limit na forum. 

20220625_124649.jpg

20220625_124633.jpg

20220625_233452.jpg

20220625_233527.jpg

20220625_233530.jpg

20220625_234130.jpg

20220625_234145.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik zamiast 240x240 to już lepiej 200x300 jest bardziej elastyczny będzie ci łatwiej to ogarniać i wtedy 24 krzaki 

Kup 6x attis 300w i będzie to zajebiście działać a ten mały zostaw sobie na kiełkowanie 

20dni t przed kosą możesz w małym już kiełkować i potrzymać z 2 tyg i przesadzić do docelowych doniczek polcema ci takie 1l zacząć zaoszczędzisz wtedy sporo czasu 

Jak chcesz dużo zbierać to musisz podejść do tego z zimną głową i słuchać się weteranów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green nie uważasz się za weterana ale jeżeli chodzi strikte o jego doświadczenie to można to tak ująć i o te forum no ale jak patrzę tu na większość fotorelke to sami początkujący 

Ja mam za sobą 7 rzutów w Coco więc coś nie coś już wiem a po drugie jeden zrobi 30 drogi 5 upraw  i ten co zrobi 5 robi dużo lepsze wyniki i dużo bardziej jakościowe 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's  zgadzam sie z Toba. W wiekszosci to naklad finansowy = rozmiar sukcesu. Nie pomijajac oczywiscie doswiadczenia. 

@Cali_Bastard wjechal jako weteran 🙂 i zobaczymy jego wyniki. "Wyglada" na rzetelnego growera wiec licze ze wszystkie laiki jak ja i inne swiezaki sie nie zawioda i czegos sie nauczymy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...