Skocz do zawartości
Adrianosik

WertikalBox 4 x Jack Herrer

Rekomendowane odpowiedzi

 Być może ja czegoś nie rozumiem... ale czy czasami te rośliny nie są po złej stronie siatki? 🧐 Szczyty wpuścisz na zewnątrz, a światło od środka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Weronika99 do szkoły nie bardzo chodziłem, praca na roli potem na budowie była ważniejsza:/

@bingobum szczyty rosną w strone światła, liśće nalezy prowadzić za siatke a szczyty do wewnątsz, może to źle wygląda ale jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  z przyjemnśćą bym tak zrobił gdyby nie prosty błąd który popełniłem na początku, otuż gdy mieszałem keramzyt z włóknem silikonowym nie utłoczyłem  podłoża przez co kożenie mają tródniej  w jednej doniczce ugniotłem podłoże i rośnie lepiej niż na samym keramzycie,  ogólnie dwie rośliny rosną celująco jedna na tróje i jedna   żałośnie  na jedynke, to nie ekonomiczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Elo herrery nadal na wegu  aa niech strace i jeszcze ten  tydzień pozostaną na tym wegu max dwa tygodnie, potem ciach klony do areoklonera i ruszam z następną fotorelką w pierwszym boxie

20220514_173301.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dzisiad pierwszy dzień floweringu panny sie srogo rozrosły  przynajmniej czy powinny niemal całą śatke zarosnąnć, jak mnie wena natchnie to je wytrenuje

16531477611105605903623769532490.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnie. Prawie hak na swieta 🙂 taka choineczka 🙂 i kiedy myslisz przelaczyc na 12? Czekanie troche dluzej z wegiem chyba sie oplaca 😉 ile ma teraz cm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo, widać wyraźnie że rośliny u kturych zastosowałem mieszanke  keramzytu z włuknem sylikonowym lepiej rosną, następnym razem zastosuje tylko włukno sylikonowe to będzie coś ala areoponika. Roślina zarosneła niemal całą siatke qrła trochu za wcześnie  chyba ją przerośnie ale cuż muwią że od przybytku głowa nie boli zobaczymy

16538218090205594318181914033900.jpg

Tej roślinie uciołem łeb, zrobiłem z nią pożądek xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo  rośliny rosną znakomocie wyraźna przewaga u tych  które mają domieszke włókna silikonowego w podłożu następnym razem    zastosuje tylko włókno sylikonowe  siatki zdrowo zarośnięte myśle że ponad kilo uda mi sie wychodować z tego asortymentu

16548940373647587595046262071500.jpg

16548941502728562591180648001125.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Degrengolada katastrofa maniana lipa hujnia   fotorelka zakończona,  nie było mnie 9 dni  nieszczelność sie zrobiła w systemie woda wyleciała rośliny pousychalya takie ładne były,  konstrukcje   wertikalboxa musze  ulepszyć  bo nic z tego nie będzie

16557511314665127790187502212066.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...