Skocz do zawartości
Adrianosik

WertikalBox 4 x Jack Herrer

Rekomendowane odpowiedzi

Elo mordy i wariaty  zakładam drugą fotolerke  na spot wjadą 4 kwitnące klony Jacka Herrera klony dwa tygodnie sie ukożeniały, box  świeżo zkonstruowałem zgodny z uzyskanym   patentem na wzór użytkowy, podłoże eksperymentalne  w czech donicach silikon z keramzytem czwarta tylko keramzyt. Planowo 2 miesiące wega 20220402_194906.thumb.jpg.8be42ef6c37db3a0a8f552de826f8d44.jpg                                                                                            2x HPS 250 

Nawozy  Adwanced natural power

 Podłoże  keramzyt z włukniną silikonową

Nawadnianie automatyczne 

Wyciąg powietrza prima klima  super cicha   360m³/h 

Trening  sean of green+lst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester tak, ten tutaj byĺ uźywany do choryzontalnej uprawy nie mogĺem pozwolć  by stał pusty  dorobiłem  "stòł" do wertikala a tamten wertikalbox od podstaw zrobiłem

@Tester chce zobaczyć jaka chodowla jest bardziej optymalna   ośmio doniczkowa czy cztero.. kiedyś miałem dwie doniczki  nawet prowadziłem tutaj fotolerke  było spox ale myśle że mugłbym wiėcej osiăgnonć przy większej liczbie donic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo  klony pomału rosną, pomału bo popełniłem błąd i temp w boxie  w nocy była za niska  wgranicach 12-15°C  klony wstrzymały wzrost ale nie umarły 🙂 troche stresu przy mnie majalą, ze względu że na zewnątsz jest zbyt źmno nie moge wietrzyć pokoju a mam w nim dwa  używane boxy   zdecydowałem że połącze pożyteczne z przyjemnym i nastawie jakieś wino   będzie Co2 dla roślin i wino dla mnie;) po co robić bimbrownie  jaak można to lepiej wykożystać

1649491084021765860283140331005.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w boxie piszczy a no to : roślinki nie chętnie rosną coś jest nie tak nie wiem co  do źemi wsadziłem jednego kszaka i rośnie o niebo lepiej niż te w keramzycie 😞 na dodatek te w keramzycie mają końcówki  pożułknoente dlaczego? A ten w ziemi zdrowy jak sie należy 

20220416_154119.jpg

20220416_154104.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo, panny  wystrzeliłe w góre ale ten pomysł z  włuknem silikonowym to chyba poroniony pomysł był gdyż na samym keramzycie widocznie lepiej rośnie dzisiaj załączyłem drugiego hps  na moc 150w. Rośliny wypusćły czy liśce i jednopalczaste liśće  dziwnie to wygląda ale tak podobno ma być to chyba znaczy że w pełni zrewegetalizowały   co dziennie rano na nie spoglądam i widze że urosły wiem ze będzie dobże 🙂

20220423_203702.jpg

20220423_203156.jpg

@Danczan niewiem,    nawozy są na pewno w normie  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kibic takie włukno sylikonowe zmieszałem ten materiał z keramzytem w celu jeszcze lepszego napowietrzenia mieszanki lecz problem z tym sylikonem jest taki że wody nie wchłania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo  trening rozpoczęty czy panie idą  ładnie w góre jedna strajkuje prawdopodobnie przez to ekspwrymentalne podłoże lub woda jest nierównomiernie rozprowadzana  wiem że już nie użyje tego podłoża po za tym wszystko gra

16513265032928758462102133349061.jpg

1651326522834814613855842484316.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo pyski  moje panny rosną nienajgożej lecz by obrosły całą siatke to jeszcze miesiąc lekko nie wiem czy cierpliwość mi starczy  tym bardziej że skiepśćłem z podłożem  może jeszcze tydzień poczymam na wegu by do drugiej lampy dorosły a potem flo. Na pewno  te rośliny musze czymać tak długo by muc wziąść z nich   przynajmniej 30 klonów  potem mogą iść naflowering 

1651946744127105614099043851194.jpg

16519467640058811526444913516456.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...