Skocz do zawartości
Weronika99

Growbox - wyposażenie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie dość ważne pytanko. W miejscu w którym aktualnie mieszkam dość często są przerwy w dostawie prądu, zazwyczaj kilkugodzinne. Nic nie mogę na to poradzić niestety. Którą odmianę mniej spierdolę przez to? Automata czy fotoperiod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Weronika99  jak krótki weg to dwie roślinki, jak dłuższy to i jedna zapełni twoją przestrzeń 

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne ważne pytanko. Mam już cały skompletowany zestaw. Mianowicie moje oświetlenie to 4 żarówki 15-watowe po 2000lm każda, wkręcone w rozgałęziacz, box 40x40x140. Na jakiej wysokości od roślinki powinny się znajdować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy do tego zestawu potrzebuje cos dodatkowego konkretnie to mam na mysli wiatrak jakis bo na filmach u ludzi widziałem jesli tak to jaki?? 
i dodatkowo zapytam  co to jest SONOFF TH10 bo tez o tym słyszałem ??

18451_sf1000-95f99adc-db30-4559-9886-c95fca2b1027-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ŁukaszB_NMS napisał:

i dodatkowo zapytam  co to jest SONOFF TH10 bo tez o tym słyszałem ??

przekaźnik sterowany Wifi z funkcją pomiaru temperatury oraz wilgotności

Godzinę temu, ŁukaszB_NMS napisał:

czy do tego zestawu potrzebuje cos dodatkowego konkretnie to mam na mysli wiatrak jakis bo na filmach u ludzi widziałem jesli tak to jaki?? 

o mieszak chyba Ci chodzi, tak przydaje się zobacz w growshopach wentylator mieszający 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Tester napisał:

przekaźnik sterowany Wifi z funkcją pomiaru temperatury oraz wilgotności

 

2 godziny temu, ŁukaszB_NMS napisał:

co to jest SONOFF TH10 bo tez o tym słyszałem ??

@ŁukaszB_NMS Przede wszystkim ustawiasz tym godziny świecenia więc nie potrzebujesz programatora, możesz nim sterować z każdego miejsca z telefonu, do pomiarów trzeba dokupić czujniki.

Jest nawet czujnik wilgotności gleby więc można go użyć do podlewania, wentylatora takie tam systemy inteligentnych domów. 

Edytowane przez Ważniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...