Skocz do zawartości
Weronika99

Growbox - wyposażenie

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomocy bo zrobił się mały pierdolnik xd Mianowicie przy wsadzaniu kiełka Ayahuasca Purple do ziemi przypadkowo go zgubiłam, chcąc odratować sytuację i go znaleźć grzebałam w ziemi ale nic to nie dało. Spisując go na straty posadziłam nowego kiełka AK-47. Od przedwczoraj akacz sobie powoli rośnie a dzisiaj z rana Ayahuasca wyszła na powierzchnię po ponad tygodniu i spisaniu jej na straty. Co mam w takiej sytuacji zrobić? XD Pozwolić im rosnąć razem czy jakoś przesadzać xd Po lewej AK-47, po prawej Ayahuasca. Liczę na waszą pomoc

278583015_327360372828929_115369100510937163_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z racji tego ze chcialem tego uzyc  do sterowania lampa a nie chce rozwalac kabla od lampy czy moge to urzadzenie wmontowac w przedłuzacz listwe i pozniej zaczac bawic sie aplikacja i ustawianiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JanKowalski Też tak myślę, jednak boję się, że przesadzając jedną roślinę uszkodzę korzeń drugiej xd Nie wiem czy korzenie nie zdążyły się już razem splątać czy coś. Roślinki są bardzo blisko siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z racji tego ze chcialem tego uzyc  do sterowania lampa a nie chce rozwalac kabla od lampy czy moge to urzadzenie wmontowac w przedłuzacz listwe i pozniej zaczac bawic sie aplikacja i ustawianiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja to dopiero mogą być jak faktycznie się splatają. Ja bym zaryzykował, najwyżej gdyby coś nie pyklo to są w początkowej fazie(mają parę dni) więc średnio mi ich szkoda. Rozsadzilbym, gdyby nie pyklo to kielkowalbym następne i chuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Weronika99 Na tej wysokosci co sa a szczegolnie ten po lewej to idealny moment poki sie nie rozrosna korzenie na boki. rozsadz bo bedzie problem przy dawkowaniu nawozow. zeby nie uszkodzic korzeni to mozna przeciez woda wyplukac glebe. na pc boxach dziela donczke na 2 zeby korzenie nie polaczyly sie i od siebie nie podjadaly.

@ŁukaszB_NMS przy parametrach rh/temp moze byc dluzszy czas odswiezania na przedluzaczu. Co ty chcesz rozwalac? mozesz zarobic kable na wtyczke i podlaczysz sobie normalnie co tam chcesz. lampa na ciemni lekko zazy sie.

 

z tego zestawu to box, went, haki na lampe. co do filtra to nie dowiesz sie pod jakie m3 jest ale jak dobra cena za set to brac. jak dla mnie materialowe to na out a nie do boxa ale jak kto woli. jak dasz ten sonoff to nie potrzebna ta stacja chinska. przewod do wenta beznadzieja cienki jak papier.

Edytowane przez skuby666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za radę @skuby666. Ogólnie akacz (po lewej) nie rośnie w ogóle. Cały czas stoi w miejscu, na dodatek wygląda mega chujowo. Podczas gdy Ayahuasca pięknie się rozwija. Dziwna sprawa

75F0FE01-8F05-4580-B8BC-5C8F4EE7353A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...