Skocz do zawartości
blueface33

auto super skunk indoor bulk feminized

Rekomendowane odpowiedzi

Ile masz cm od lampy do rośliny, tak z ciekawości? No ja bym drzwiczki zrobił chociażby przykładane takie, ale co za problem dwa zawiasy i zrobić jak należy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień 17 zauważyłem takie nierówności na liściach i jeden listek jest troche większy od drugiego,można się przyjrzeć na jpg, nie wiem czy jej trochę nie uszkodziłem w pierwsze dni miała lekkie draśnięcie kablem i wczoraj spryskiwaczem lekko, wie ktoś czym to może być spowodowane? 

druga roślinka była uszkodzona i spowolniony weg przez za słabą lampę

 druga lampa led 25w ustawiona bokiem może  tak zostać? 

 

 

IMG_20220405_155317.jpg

IMG_20220405_154114.jpg

podłoga ujebana w rhizotonicu

próbowałemwytworzyc wilgoć zapomniałem że to woda i rhizotonic ale na ścianach nie widać plam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień 20 przy podlewaniu spryskiwaczem dolne listki trochę ucierpiały przez ciśnienie wody chodzi o te najmniejsze na samym dole,psikalem obok torche się obiły oby nie było żadnych urazów co myślicie? 

dziś poszedł rhizotonic około 500ml na 3 podlania, doniczka 5l 

geurilla tabs są na dlugi okres nawożenia czyli 2tabsy na 5litrow doniczki i to starczy na całą uprawę dobra rozumiem ? i geurilla juice raz w tygodniu dopuki nie zacznie kwitnąc i te odżywki mają wystarczyć 

nie planuje lst , spróbuję przy następnej uprawie na bubble gum i ak47 obawiam się że mogę coś zepsuć tym bardziej że mam tylko jedną roślinę 

buch z wami 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_20220408_194511.jpg

IMG_20220408_201305.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@blueface33 na taką donice 500ml to chyba max ile można wlać ale to pewnie od gleby zależy czy zbita czy luźna. Taka ilość chyba dobra. Ja bym dał nawet z 400ml jak będzie trochę mniej wody niż powinno to chyba też będzie dobrze bo roślina będzie szukać wody i rozwijać korzenie

 

Mam tą pestke więc jestem ciekaw co z tego wyrośnie.

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseedtak własnie myślałem żeby lac około 500ml by korzenie mialy luźno, skumalem że roślina nie może mieć za sucho, a co do pestki to no jestem ciekaw czy coś w ogóle zbiore z tego jak będzie wyglądać odmiana tym bardziej 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na wegu mogę normalnie pryskać wodą po liściach ? czy nie bardzo, w każdym razie na dniach wstawie nawilżacz powietrza do tego czasu nie zaszkodzi jak będę ją pryskać kilka razy dziennie ? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, blueface33 napisał:

myślisz że mogą być popalone liście? 

nie widać

4 godziny temu, blueface33 napisał:

dzis dostanie tylko 14h światła czy trzymać 18h? 

jak na wegu to trzymaj 18h, spraw sobie jakiś programator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można się przyjrzeć że końcówki paru listków szczytu są białe, roślinka jak rosła była corazj bliżej 40 cm (zmienione na 50cm), dzisiaj już widzę że od wczoraj szczyt nie urósł 🤔 czy to tak kwitnie ? ale już po dzisiejszym dniu można stwierdzić że coś się stało na zdjęciach niżej porównałem jak urósł zobaczcie  troche się obawiam 

rozkminilem taka donica posadzone z boku raczej nie urośnie za duża tym bardziej że chyba już wogóle nie urośnie w czym rzecz? za blisko lampa ? porażone liście ? chociaż praktycznie nie widać ale nie rośnie 

mi się tylko wydaje? czy wszystko okej?  dzień 27

 

 

 

 

 

IMG_20220415_162318.jpg

Screenshot_2022-04-15-16-22-34-723_com.miui.gallery.jpg

IMG_20220415_162839.jpg

pierwsze błędy najwidoczniej za mną co myślicie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie daj na luz... Ładnie wygląda i nic jej nie jest

* Chyba, że mówisz o tej małej, co jest niżej. Coś widać że nie tak. Zacząłbym od sprawdzenia pH

Edytowane przez JanKowalski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...