Skocz do zawartości
blueface33

auto super skunk indoor bulk feminized

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

podam jej geurilla juice

jest napisane brak ryzyka przenawożenia że wszystko jest bezpieczne , myślicie że to możliwe że nie da się przenawozic ? 

Edytowane przez blueface33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@blueface33 ona nie potrzebuje nawozów tylko światła, te końcówki to minimalnie przypalone zapewne od lekkiego nadmiaru pierwiastków ale to minimalne jest, lać wodę i pomyśleć następnie o lepszym oświetleniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

49dni raczej słabo kwitnie wydaje mi się że żarówki były zbyt blisko szczytu nie chodzi mi moc żarówek,topy mogą być uszkodzone,własnie się doczytałem że podobnie to wygląda, @Ważniak 25cm to chyba za blisko, temperatura nad szczytem daje taki znak, zapach jest znacznie mniejszy i nie kwitnie za dobrze jak na swoje możliwości, nie mam z tym pewności jak i narazie brakuje mi doświadczenia ale wolę się dowiedzieć co się dzieje, jest to raczej spowolniony wzrost przez światło czy to może tak kwitnąc ? bo fakt światło nie było za mocne tylko ta temperatura de fakto, prośba o odpowiedź niżej podaje ss da się  to porównać :] :)) 

IMG_20220506_233750.thumb.jpg.2b52836454b92dd47733403aee53405c.jpg

 

 

albo wogóle jest zatrzymany wzrost to jest  zagadka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem jak to ma wyglądać, to tylko podejrzenia ale najwidoczniej jest zestresowana od światła albo spalona trichomy tak wyj**alo że na to wskazuje, akurat liście nie są żółte ale widać że temperatura miała wpływ na jej rozwój, straciła zapach.

Ja po weekendzie zabieram się za kiełkowanie nasion white widow i afghan kush ryder pewnie wrzucę 2 odmianki 

na dodatek nie wiem nawet czy nie doszło do tego:

Powrót do etapu wegetatywnego

„Re-wegetacja” oznacza powrót rośliny do fazy wzrostu, podczas której rosną jedynie liście i łodygi. Zdarza się to głównie, gdy rośliny w jakiś sposób uzyskają jakiekolwiek naświetlnie podczas ich 12 godzinnego etapu ciemni. Czasami wystarcza dosłownie niewielka ilość światła, aby rośliny wróciły do okresu wegetatywnego (np. mała dziura w boxie).

„Re-wegetacja” może spowodować zatrzymanie dojrzewania oraz śmierć kwiatów po kilku tygodniach (robią się wtedy mocno brązowe). Jeśli zauważycie pojawienie się gładkich liści przy topach, a ponadto zastopowanie wzrostu kwiatu to są to oznaki procesu rewegetacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, blueface33 napisał:

49dni raczej słabo kwitnie wydaje mi się że żarówki były zbyt blisko szczytu nie chodzi mi moc żarówek,topy mogą być uszkodzone,własnie się doczytałem że podobnie to wygląda, @Ważniak 25cm to chyba za blisko, temperatura nad szczytem daje taki znak, zapach jest znacznie mniejszy i nie kwitnie za dobrze jak na swoje możliwości, nie mam z tym pewności jak i narazie brakuje mi doświadczenia ale wolę się dowiedzieć co się dzieje, jest to raczej spowolniony wzrost przez światło czy to może tak kwitnąc ? bo fakt światło nie było za mocne tylko ta temperatura de fakto, prośba o odpowiedź niżej podaje ss da się  to porównać :] :)) 

IMG_20220506_233750.thumb.jpg.2b52836454b92dd47733403aee53405c.jpg

 

 

 

@Udyr ocenisz czy coś jest na rzeczy z kwiatami?  opisałem jak to wygląda ale sam tego nie skminie, wiedza jest potrzebna pomoc 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@blueface33 oprócz tego że jest wyciągnięta to nie widzę tam wielkich problemów. Kolor liści w porządku, ani oklapnięte ani nic.

Jeszcze jej miesiąc brakuje lekkim ch... 

Ma prawo przystopować ze wzrostem bo idzie moc cała w kwiaty. Trochę cierpliwości 🙂

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Udyrjak mówisz że zdrowizna koi nerw,na niepokojące gałęzie wolałem sie upewnić co z roślinką 

Edytowane przez blueface33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Ważniak ważne że jest jakies palonko do uprawyto bedzie  jak należy 

Liście są bardziej klapnięte, na nowe światło wkręciłem 4 żarówki v tac,dokończę tego boxa jak najszybciej, a narazie kiełkuje whitewidow i afghan kush ryder 

 

 

 

 

obciąć ten listek?, zalsabia łodygę 

IMG_20220510_191316.jpg

@Ważniak

IMG_20220510_192451.jpg

IMG_20220510_192439.jpg

IMG_20220510_192500.jpg

Edytowane przez blueface33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Udyr no ogarniam , og liście bardziej dolne liście  trochę żółte zwiedniale można nazwać  roślince raczej  nie brakuje składników, ale oco chodzi pewnie nadmiar jakiś vitamin 

IMG_20220512_120759.jpg

IMG_20220512_120756.jpg

IMG_20220512_115402.jpg

zwiedniale

Edytowane przez blueface33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@blueface33 Wygląda jakbyś ja trochę za mocno podlał. Wsadź palec w ziemię i sprawdź czy gnoju nie ma.

Góra jest ok a dół jakiś smutny taki teraz. Może to być też przez brak dostępu do mocnego światła właściwie. 

Kawał habazia jednak to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Udyr czasem nigdy mało znaczy dużo to raczej od wody 

 zejdę z wtym światłem bo dałem 4 dodatkowe żarówki parę dni temu dam je na dół narazie 

Edytowane przez blueface33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 narazie zauważyłem że brakuje magnezu albo to przenawożenie 

@Udyr czerwone łodygi to nadmiar czy niedobór ? wychodzi na to potas magnez  spowolniony wzrost 

oraz te liście widać że coś znaczą, przenawożenie lekkie jest napewno, albo to wina przelania już nie wiem bo jest dużo opcji. 

 

 

IMG_20220516_190713.jpg

IMG_20220516_190659.jpg

IMG_20220516_190652.jpg

IMG_20220516_143202.jpg

image.thumb.png.4b1fe31a47d73dff70bf0df846cec204.png

@Udyr byś dał radę to poróżnić?

wychodzi na niedobór lub nadmiar 

 K potas magnez N chyba azot p fosfor albo poprostu zwiedniete od przelania 

@Ważniak 🙂

wkurwia mnie to oznaczyć a potem nie da się usunąć znacznika jakieś zbugowane

mogą być taki klapnięte te 4 żarówki tak naprawdę swiaca bokiem na rośline

Edytowane przez blueface33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...