Skocz do zawartości
blueface33

auto super skunk indoor bulk feminized

Rekomendowane odpowiedzi

siema tak jak w tytule indoor 1x auto super skunk bulk feminized

mile widziane komentarze 

naświetlenie 4x żarówki v-tac 2700k 17w 

ziemia uniwersalna mieszanka perlit+ agrowermikulit 

doniczka jest napisane 3litry lecz mieści się 5litrów 

box w budowie 90x40x150l, wiem że powinienem zacząć od budowy całości ale nie wyszstko udało mi się zrobić na czas

pestki auto super skunk 

nawozy BIOTABS GUERRILLA BOX - GUERRILLA JUICE rhizotonic stymulator korzeni 

życie rośliny: roślina ma 9 dni wydaje mi się że jest trochę mniejsza niż powinna być może to być spowodowane rozstawieniem żarówek widać na zdjęciu poniżej 

 

 

IMG_20220328_111257.jpg

IMG_20220328_111247.jpg

 

roślina rośnie na boki zapomnialem dodać a co jest najważniejsze w sumie ale to lampy są chyba rozstawione źle nie wiem bo jest krzywy  zobaczcie

IMG_20220328_142849.jpg

IMG_20220328_112513.jpg

podpowiecie coś ? 

IMG_20220328_145310.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co tu podpowiadać. Kończ boxa jak najszybciej, wstawiaj sprzęt do środka i zobaczymy jak się będzie zachowywać i ewentualnie wtedy działać, pokaż zdj od dołu lamp, jak są rozmieszczone tak z ciekawości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o jakie osłonki chodzi nie widzę niczego co mógł bym zdjąć ale pokminie coś 

chodzi żeby zdjąć te szkiełko ?

edit sory że tak późno odpisuje ale film mi się urwał wczoraj 

IMG_20220329_100143.jpg

Edytowane przez blueface33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie o tą osłonkę chodzi. I oczywiście że idzie ją zdjąć🙂 Mi w v-tacach schodziło OD RAZU, prawie samo po lekkim podważeniu płaskim śrubokrętem. Spróbuj i daj znać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okazuje się trochę lipa bo każda żarówka świeci w inną stronę, roślina dostaje mało światła z tego co widać, chyba nie wiem sam 

muszę dokupić itak nowe oprawki do dużego boxa 

 

IMG_20220329_124855.jpg

na dużą roślinę to idealnie bym powiedział ale nie na mini 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cztery żarówki wystarczą, aby oświetlić niewielki box max. 0.16 - 0.19 m2 i wtedy światło nie będzie się rozpraszać. Jeżeli chodzi o oprawki to osobiście mam takie:

https://allegro.pl/oferta/uchwyt-gniazdo-zarowki-do-wzrostu-roslin-5x-e27-10884829219

Nie są drogie, a dzięki nim żarówki można ustawić jak się tylko chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4oprawki, kawałek drewna albo blacha do pieczenia, kabel z wtyczką i trochę chęci i masz ala 'panel'. Koszt? Z 20/30zMAX. Żarówki rozmieszczasz jak ci wygodnie, żeby wszystko doświetlić ładnie i tyle. Czego chcieć więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyrchodzi mi o ten szczyt,  wolno rośnie i pomyślałem poprostu że te żarówki mogą nie dociągać światła do szczytu roślinki bo żadna kątem nie pada tylko roślina się wyciąga sama do światła ale to chyba dobrze, skoro tak twierdzisz to nie wiem pewnie masz rację coś sobie uroiłem jak tak 😁

jak coś robię boxa przyszly mi folie diamond tak wygląda roślina dnia 13 jest mała ale to i tak mała odmiana 

 

 

 

 

IMG_20220331_175530.jpg

IMG_20220331_175542.jpg

edit nigdy nie miałem rośliny w takim wzroście 

Edytowane przez blueface33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzien 15, narazie jedynie co robię to pryskając podlewam roślinke kilka razy dziennie niewielką ilością wody z rhizotonicem od jutra leje samą wodę po 300 ml co 2 dni i co jakiś czas rhizotonic chyba nie zaszkodzi?

tak się prezentuje box,  metr stropianu w foli diamond narazie stoi jako 3 ściana odbijająca światło, zrobić w nim jakieś drzwi? w nocy jest wystarczająco  ciemno 18/6 

wentylator działa 24/7  a pomieszczenie jest cały czas wywietrzone i temperatura wynosi napewno powyzej 20stopni 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_20220403_115441.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...