Skocz do zawartości
mirecki

Trymowanie na mokro czy sucho?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Jaki trym preferujecie i dlaczego? Ostatnio myślałem żeby spróbować na sucho i użyć do tego tej zabaweczki. Ponoć jest znacznie szybciej (jak masz na out z 5-6 krzaków to jest przy czym robić). 

219QfN7oAiL._AC_SY350_.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona robi ciasto z polewą, kurwa nakłada takim cudownym czymś. Myślę że jest dużo tańsze niż canna brush😁  raz zrobiłem na sucho, lepszy smak (pół rośliny była na mokro, pół na sucho trymowane), jak tylko będę miał możliwość z miejscem i warunkami to jadę na sucho, produkt i tak dla mnie tylko. 

IMG_20220402_151834.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki stary ja to zobaczyłem na to cacko co wrzuciłeś i mówię 'kurwa to jest do ciasta' 😂 nie wiem, nie oglądałem filmów, wiem tylko że kolor włosków się zgadza 😁 no dłużej schnie, ma co wyssać na sam koniec, też raczej będę jechał na sucho, tylko warunki na dłuższe suszenie trzeba spełnić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 ja mam osobne pomieszczenie więc porządki odkurzaczem budowlanym zostają, do tego chyba wiatrak wyciągający zamontuję i postawie drugi mieszający żeby plecha sobie nie radziła i chyba tyle, ewentualnie jakieś szczytowe piękne topy otrymuje i do boxa ale to się okaże 😅 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki zdecydowanie polecam trym na sucho, mniej jebania się ale osobiście bałbym się używać takiej szczoteczki bo forma jej użytku jest bardzo barbarzyńska ale to moje zdanie xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx nie robiłem trymu jeszcze na sucho, za każdym razem na mokro. Pytam, szukam. Wiedzę trzeba poszerzać 😎  mi właśnie chodzi o czas, bo będę go miał, właściwie to nie będę go miał a chce mieć kilka krzaczków i wiem już ile czasu schodzi chociażby na 1 krzaka więc samemu jak bym miał to ogarnąć to potrzebowałbym ok 2 - 2, 5 dnia stałego trymu bez przerwy na jedzenie czy sen. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mechaniczny trym lepszy mokry czy na sucho wydaje mi się że dużo się traci na suchym trymie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I że część trichomow odpada jeżeli mowa np o tych trymerach ręcznych że wrzucasz do bębna np 30 topów i krecisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo w tych automatycznych robi sie chyba tylko na mokro. Odpad tez zawsze mozna wykorzystac na jakies przetwory czy cos 

Ja tam robie standardowo, z grubsza na mokro i ostatni szlif na sucho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak na sucho właśnie jada a wydłuzylo by suszenie trochę o kilka dni

Są takie druty w zestawie zamiast ostrzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robię na sucho praktycznie liście które nie mają szronu za bardzo to wysychają na wiór i latwo je usunąć, a na mokro Mi się wszystko klei 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...