Skocz do zawartości
blueface33

żarówki LED v-tac najtańsza opcja

Rekomendowane odpowiedzi

siemka  pytanie czy żarówki LED napewno się nadają do automatów cykl 18/6 

planuje jeszcze dokupić 4 i nie wiem czy brać te żarówki na drugą roślinę 

może ktoś powiedzieć jak wrzucić te nasionko do ziemi poniżej na zdjęciu albo poczekam aż się rozwinie bardziej 

miłego dnia 🌿

Screenshot_2022-03-22-09-46-09-201_com.opera.browser.jpg

IMG_20220322_094344.jpg

Edytowane przez blueface33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić te zarówki.

Na powierzchni 0.19 m2 wykorzystuję 4,  a 5 dodaje na kwitnienie. Pomimo miliona błędów, które popełniłem z auto (18/4) uzyskałem 50g suchego.  Roślina rosła 90 dni z czego praktycznie 3 tygodnie podczas kwitnienia to był przestój związany z moimi błędami.

https://allegro.pl/oferta/zarowka-led-e27-18w-150w-2500lm-3000k-lumiled-11233152248

Edytowane przez Kupa kupalski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rastabob

@Udyrnie szkodzi jak do takiego boxa dam te żarówki po 4 na rośline razem 2 rośliny i 8 żarówek  Growbox RoyalRoom Classic C80SH (80x40x160cm) | sklep z growboxami Wrocław,  Warszawa, Poznań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaszkodzi. Zbij jakaś ramkę nawet drewniana żeby były w miarę równo rozłożone i będzie ok. Do tego przymocuj oprawki i kable, żeby nie wisiały luzem.

Ten namiot co wrzuciłeś to 40x60 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rastabob

jakoś tak zrobię dzięki40x80x160cm 

Edytowane przez rastabob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr cześć mam pytanie bo mam box 60/60/180 i chciałem go jakoś wykorzystać bo mam dwie pestki i pytanie czy zwykle żarówki led te które tutaj są wymienione dałyby radę uciągnąć bo nie chce kupować kolejnego panelu i wydawać hajs bo mam hydro Marsa ts 1000 w innym box a ten leży i bym sobie ćwiczył tylko chce jak najtaniej 

o do tego blachę do pieczenia żeby je rozmieścić ładnie 😂😂

Edytowane przez Czujny87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czujny87 wszystkie które mają conajmniej 105-110 lum/w + się nadają w odpowiednim kolorze. Blacha nie musi być, nawet drewniany stelaż będzie ok do gniazd E27.

Do 60x60 to 8-9x 17w trzeba by było dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr ale na samym Początku to chyba wszystkich nie odpalać ? I barwę światła ciepła ? Żeby nie zmieniać na kwitnienie 

Edytowane przez Czujny87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...