Skocz do zawartości
ScoobyDollar

Automaty Green Gelato, Fat Banana, Purple Queen, Royal Jack, Orange Bud (0.5m² MarsHydro Ts1000)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
13 godzin temu, ScoobyDollar napisał:

jutro dokona żywota a pozostałe dwie potrzymać jeszcze te 8 dni ?

Tak serio to zależy tylko od Ciebie już teraz. Nie lałeś nic strasznego to dostosuj już do suszenia i curowania. Trzeba na trochę otwierać popakowane topy. Może tnij przed samym wyjazdem? Dobre warunki do suszenia. Może z liśćmi i całe łodygi /krzaki w dół, albo część trymu? Nie wiem, kombinuj😁 podsuwam pomysły. Jak zetniesz teraz, nawet cześć, to wyschnięty towar kto Ci będzie otwierał? 😉 Albo na raty, nie wszystko. Te bursztyny na topach, nie liściach, zetnij i będzie coś na wakajki. Elo

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster na 9 dni wyruszam @grolsch3 zrobię jak napisaliście przed wyjazdem zrobię im jeszcze zdjęcia i zobaczymy co myślicie , zdjęcia z wczoraj robiłem z głównego szczytu dziś robiłem z dolnych partii i wyglądają zupełnie inaczej 

Kolejny raz dzięki za pomoc 

IMG-20220520-WA0036.jpg

IMG-20220520-WA0034.jpg

IMG-20220520-WA0035.jpg

Jeszcze jedno pytanie w jaki sposób mogę tym pozostałym zrobić kroplówki albo coś żeby nie wyschły przez te 9 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ScoobyDollar apteka i zestaw do kroplówek. Dziurę zrób w korku i dobrze uszczelnij połączenie butelka-weżyk  Żeby nie bać się o rozlanie możesz uciąć rurkę i nisko butelkę do słupka przyczepić (najlepiej mocną taśmą, bo będzie się wysuwać z trytytek).

Ustawisz na 3/4 przepływu i sobie będzie powoli schodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie RH masz w pomieszczeniu gdzie masz namiot ? Osuszacza używasz ? 
mną bum je ścinał przed samym wyjazdem wieszał z liśćmi do góry nogami i powinna wyschnąć za te 7-10dni mówisz o RH około 55% 

 

chyba ze jeszcze nie gotowe do ścinki to kroplowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ciemny Lampe przez kilka pierwszych tyg miałem ok 56cm od szczytów i jakieś 40 % bodajże na początku postu powinno gdzieś to być napisane 

A teraz mały Up 

Więc Fat Banana, Green Gelato, i Orange Bud poszły pod kosę przed samym wyjazdem po 9 dniach w ciemności z cyrkulacja powietrza i wilgotnością na poziomie 62/66 i temp 19/21 potrzebowały jeszcze kilku dni aby dojść.

Zbiory 

Fat Banana 35g suszu plus jakieś 10g które poszly na sample 😅 w międzyczasie.

Orange Bud 38g suszu 

Green Gelatto 42g 

Za dwa trzy dni pod kosę idą pozostałe dwie czyli Royal Jack i Purple Queen

Dziękować wam wszystkim 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...