Skocz do zawartości
ScoobyDollar

Automaty Green Gelato, Fat Banana, Purple Queen, Royal Jack, Orange Bud (0.5m² MarsHydro Ts1000)

Rekomendowane odpowiedzi

@Eddie Plant  nawozy biobizz mają niskie zawartości ph,  więc raczej obniżają ph jedzenia 😉

@ScoobyDollar na jednym ze zdjęć dziwnie te końcówki liści tak się zaokrąglają, nie pazury, tylko całe liście. Ogólnie słaba kondycja. A jak wentylacja, temperatura? Nie masz jakiś robaków, w ziemi nic Ci nie skacze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperatura 26 ta przelana raczej napewno nie jest donica ma 20 litrów a co 3-4 dzień dostają ok litra wody robali też nie ma przynajmniej nic nie widać jutro po robocie wyjmę ja i dokładnie obejrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów czas na pytanie.

Czy roślinka która poszła na kwarantannę do innego boxu która zhermila mogę ponownie wstawić do reszty skoro od dwóch tyg nie ma już żadnych jajek ? Czy jakiś pyłek mógł zostać na liściach i może zapylić inne ? Jeśli tak jak można ją wyczyścić najlepiej ? 

Czy zostawić ją już tam do końca ?

Jeszcze jedno od kiedy powinienem zacząć stosować pk 13 14 ?

IMG-20220417-WA0016.jpg

IMG-20220417-WA0015.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warunki warunkami a innym namiocie mam jakiś chiński LED 60w więc ciężko nazwać to warunkami aczkolwiek raz udało mi się pod tą lampa. Blueberry wyciągnąć 46 g suchego. Rośliny ale teraz trochę bardzo wie wyciągnęła do gory 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ScoobyDollar wolałbym izolacje niż ewentualne kiście nasion. Trzeba Zapobiegać takim przypadkom jeśli jest możliwość ich wystąpienia. Bo pyłku nie zobaczysz... mini drobinki którą wiatrak wprawi w ruch i trafi w kwiat. Ale to twoja uprawa 🙄😁

Edytowane przez Eddie Plant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Pannom coś zaczyna dolegać przed wczoraj podlałem bio bloom i top max minimalna dawka na litr a wczoraj zauważyłem takie zmiany na liściach. Doradzi ktoś ? 

Woda 6,2 pH z nawozami 20c robali nie widać 

IMG_20220419_170207_693.jpg

IMG_20220419_170155_950.jpg

IMG_20220419_170221_827.jpg

IMG_20220419_170201_259.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ScoobyDollar pH ziemi wiesz jakie jest ? mogło ją coś poblokować, niektóre liście naturalnie mogą usychać, nie waliłeś im za dużo nawozów ?

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ScoobyDollar Royal Jack i Green Gealto mają odrobinę za dużo azotu.

Orange bud z kolei już zjada od dołu czyli za mało. I te jasne pola na liściach może pokazywać że cal-mag zapobiegawczo można dać.

pH prowizorycznie bym też sprawdzil w każdej doniczce dla świętego spokoju.

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...