Skocz do zawartości
zielony

Jakie plony z automatów średnio ?

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, doominik napisał:

Jak to jest, ze wy piszecie o 30-40g z krzaka, a na takim royal queen pisza, ze nawet 170g??

czy to kwestia profesjonalnych chodowli, czy zwykla sciema? 

Moze zle doczytales, i chodzilo im tak naprawde o 170g. z metra kwadratowego ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minutes ago, CheMsKuN said:

Nie znam tej odmiany, ciezko mi sie wypowiedziec.

Wiekszosc automatow jest podobnie opisana: 350-500g/m2. Zarowno na paradise seeds jak i royal queen seeds.

ja sobie zdaje sprawe, ze oni to trzymaja w warunkach optymalnych I moga sobie pozwolic ze roznym zageszceniem. Juz nawet sie spotkalem z przeliczaniem plonow w stosunku do mocy lamp, ze bardzo dobry wynik to powiedzmy 2g/W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, doominik napisał:

Wiekszosc automatow jest podobnie opisana: 350-500g/m2. Zarowno na paradise seeds jak i royal queen seeds.

ja sobie zdaje sprawe, ze oni to trzymaja w warunkach optymalnych I moga sobie pozwolic ze roznym zageszceniem. Juz nawet sie spotkalem z przeliczaniem plonow w stosunku do mocy lamp, ze bardzo dobry wynik to powiedzmy 2g/W

Przeliczanie plonow w stosunku do mocy lamp jest czesto spotykane. Jesli grow dobrze pujdzie, powinienes osiagnac wynik zblizony do 1g/W.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy 4 roślinach wyszło następująco

Nothern light auto lst 78

Nothern light auto bez treningu 74

Purple queen bez treningu 47

Hulk blueberry bez treningu 70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bombelaz Z tego co mi wiadomo automaty można od początku do końca 18/6 trzymać.
Najlepiej jak doniczki mają od razu po 15l, nie polecają przesadzać ani mocno trenować automaty, bo mają ograniczony weg i brak czasu na regeneracje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...