Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Brazil Munster zgadza sie 😉 z tym ze u mnie to raczej odpada gdyz box stoi w pokoju , i po zalaczeniu swiatel utrzymuje sie ok 20 stopni. W kazdym badz razie uwagi na to zwaracl  juz nie bede gdyz to i tak koncowka wiec pozostaje katowanie swiatlem 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eddie Plant  No tam w srodku akurat northern light siedziala , ogolnie czytalem wiele o hydro i wynikach wyciaganych z takiej uprawy , ale widzac na wlasne oczy to troszke z szoku wychodzilem 😅 akurat jest na indukcji to pokazal mi ile wycial lisci  (wielkosc  okolo poltorej mojej dloni ) ,  ogolnie fajna sprawa ale patrzac calosciowo potrzeba duuuuzo miejsca , no i jako takiej wiedzy.. kusi ale to jeszcze zdecydowanie nie moj moment 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skonsternowany przy kwietnieniu im niżej tym wiecie kolorów będzie łapała. Fiolet zdecydowanie od chłodnych nocy. 
 

Skoro masz 20 przy zapalonej tk tym bardziej w nocy będzie chłodniej. 
 

ja miałem teraz skittelsa z barney który nie powinien być fioletowy. Ale dałem w nocy 17stopni, za dnia 22 i 3 rośliny łapnęło fiolet. Jedna bardziej inne mniej ale lepaly 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eddie Plant  no to jak obrodzi w pomidorki to wiesz co robic 😁@Brazil Munster bardziej mialem na mysli to , ze od z rana maja taka temperature , pozniej jak lampa sie nagrzeje to ma stal temperature 24-25 stopni 😉 no i @Wiesiu mial chyba racje.. 🙄 posypuje glowe popiolem 😉 wczoraj z czystej ciekawosci zaczalem sprawdzac trichomy na poczatku jak zawsze lupa z telefonu (myslalem ze widac dostatecznie) a pozniej zaczalem sie bawic jakims chinczykiem x60  zamowionym na ebayu. No i po dluzszych bojach z regulacja , nasztymalem tak ze widac juz bursztyn 😳😔 i jest go nawet , nawet .. 😔 kurde wyglada na to ze na weekend pojdzie niestety scinka i caly mozolny plan uprawe psu w d.. w przyszlym tyg wyjezdzam na urlop , a temat bedzie w trakcie suszenia .. nawet sampla nie zdazylem spalic , myslac ze mam jescze czas 🤦‍♂️😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak oto zblizamy sie do konca relacji , scinka miala byc w weekend ale na wieczor obejrzalem jeszcze teichomy i miejscami bursztynu bylo juz naprawde duzo , w zwiazku z tym kosa zostala wykonana. Ogolnie nie znajac jeszcze wyniku ale patrzac ilosciowo jestem zadowolony , porownujac do poprzedniej uprawy wynik jest lepszy (patrzac objetosciowo) . Biorac pod uwage drobne zawirowania , przedluzony czas wegetacyjny , i problemy z rozpoznaniem czym jest panna ( po tym jak szybko zakwitla , znowu pojawiaja sie watpliwosci czy to jednak fotoperiod😅) A tutaj pare zdjec 😉 Suszy sie w growbocie , jeden mieszajacy zalaczony , filtr weglowy z wyciagajacym rowniez , no i temperatura utrzymuje sie na poziomie 21 stopni przy wilgotnosci 45% . Powiesilem z calymi lodygami gdyz  jeszcze bede ponad tydzien w domu wiec chcialbym by suszyla sie w miare powoli 😉

135BC067-1BCA-4366-A89A-68E7BA89019F.jpeg

31D78FE3-0623-4693-B0DA-417FACA2FA9C.jpeg

2B2BF75C-DCA8-4A3B-956E-A8AC0F88BD6F.jpeg

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi  wrzuce , wrzuce , i wtedy byc moze jeszcze trochu otrymuje , ogolnie maja pelno lisci ale tak sie pieknie kleily ze szkoda bylo je bardziej ciupac , szczegolnie ze to na uzytek wlasny 😉 @Eddie Plant  co do ich samej wielkosci , sa fajne ale moglyby byc grubsze 😜  wroce z urlopu i zaczne kolejny projekt , tym razem wrzuce 2 fotoperiody na siatce ,  zastanawiam sie tylko czy bedzie to critical kush od barneys farm (podobno bardzo wdzieczna odmiana na scrogu) czy moze LSD ( intryguje mnie moc oraz dzialanie 😁) mysle tez czy by nie sprobowac puscic ich na bio tabsach. 2 uprawy lecialem na zestawie od bio bizzz , ale wiem , ze moglem wycisnac o wiele wiecej.. dlatego chce sprobowac w sposob ktory wydaje siwe prostszy i pewniejszy i wtedy porownac uprawy 😉

@Udyr ano jest  😉zobaczymy jeszcze jak z moca bo nawet nie probowalem 😬 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko , troche mnie nie bylo , ale urlop zakonczony i czas zrobic podsumowanie. Ogolnie wyszlo prawie 50 gr suchego tematu , jak widzicie na zdjeciach trym nie jest idealny ale na uzytek wlasny bardzo starczy 😉 jezeli chodzi o smak to szczerze mowiac nie jest jakis wyrafinowany , no coz wazne ze klepka i z mocy jestem w pelni zadowolony 😉 Prosilbym o zamkniecie relacji , w boxie siedzi juz nowy projekt (dopiero wychylil lba). Beda to dwa critcal kush od barneys farm , planowany scrog , fim/topping i lst . Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce , mam nadzieje ze powoli bedzie juz tylko lepiej . Relke byc moze wrzuce , ale to juz teoszke pozniej i o ile znajde czas 😉 dziekuje wszystkim za otrzymane porady oraz wymierna pomoc. 
Pozdro !! 🙌DCE93822-16F5-43BC-B46C-8F8A12D824B7.thumb.jpeg.83de8c1e3dcde5761294f14247a2665d.jpeg

B686FC5E-D610-49B9-944D-E3A88DCBBD11.jpeg

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...