Skocz do zawartości
dandus

Spot w krzaczorach

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o spocie tak pod drzewem 

Pomiędzy prawie 2 metrowymi trzcinami a pokrzywami (mam plan w chuj wysiać co by nikomu nie przyszło do głowy się tam pchać 🙂 ) idzie się tam polną dróżką, a spot jest od niej jakieś 500m. Ogólnie w obrębie ~2km są tylko pola. Dorzucam zdjęcie z mapy

IMG_20220315_145716.jpg

IMG_20220315_151614.jpg

Edytowane przez dandus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dandus połóż na drzewie portfel najlepiej w jasnym kolorze żeby był widoczny, z fejkowymi pieniędzmi. Przymocuj go żeby dało się go wyrwać ale by wiatr go nir zdmuchnął.Zostaw na miesiąc, jak zniknie to znaczy że chodzą 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15/03/2022 o 22:34, mirecki napisał:

@dandus możesz użyć fotopułapki, będziesz miał w tedy wgląd przez cały sezon, jeśli ktoś przyczai i się złapie to będziesz wiedział że spot spalony i sam nie wpadniesz w tarapaty

Mógłbyś podesłać mi na pw link do takiej fotopułapki? (Którą sam stosujesz) a jeśli nie stosujesz to chuj xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dandus rozstaw sznurek do ubrać taki jak igłe sie nawleka i jak będzie rozjebana to masz pewność czy zwieżyn a bo ślady zwierzyny będą albo człowieka tm gdzie będzie pęknięta to tam zobacz ślady czy są i kogo najlepiej a oto płapka droga nie opłaca sie chyba że masz ❤️

@Eddie Plant  masz rużne na allegro wystarczy poszukać ps są drogie bo patrzyłem rozmyślałem nad kamerką wifi albo kamerą z czujnikiem ruchu jakąś  do 200 zł bo foto płapka zjakieś 1000 zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...