Skocz do zawartości
Sami

Critical Fast Version - Dutch Genetics

Rekomendowane odpowiedzi

@Eddie Plant i co będziesz próbował jeszcze in? Czy nie ryzykujesz i już tylko w out uderzasz? Ja to po takiej akcji raczej bym zrezygnował na jakiś czas przynajmniej ze wszystkiego :D na wiosce kitowcy znają każdego więc duże prawdopodobieństwo że zawitają tak sobie na podwórko a to już spory stres..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szczypiorek @mirecki w tym wypadku przyszli w innej sprawie już z papierkiem. A znalezli co znalezli. Niefart. Nie no narazie basta. Szkoda tylko, bo w chuj mi brakuje moich dziewuszek 😛 tymczasem będę doglądać spraw innych osób tu na forum i pomagać jak mogę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema 

zaczęły pojawiać sie żółte plamki na liściach i jakieś kropki (tylko na niższych partiach) wydaje mi sie że to raczej jakieś niedobory ktoś wie ocb ?

dodatkowo jednak zdecydowałem sie na Hst i usunąłem główny szczyt - minął tydzień czy tak to ma wyglądać 

przesadziłem je do większych doniczek

 

IMG_20220407_175913.jpg

IMG_20220407_180011.jpg

IMG_20220407_180121.jpg

Edytowane przez Sami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sami napisał:

zaczęły pojawiać sie żółte plamki na liściach i jakieś kropki (tylko na niższych partiach) wydaje mi sie że to raczej jakieś niedobory ktoś wie ocb ?

one naturalnie zdychają 

2 godziny temu, Sami napisał:

dodatkowo jednak zdecydowałem sie na Hst i usunąłem główny szczyt - minął tydzień czy tak to ma wyglądać 

 topping się udał

kiedy na out będzie lecieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, Kibic napisał:

kiedy na out będzie lecieć ?

Właśnie jeszcze nie wiem bo pogoda jak narazie mocno zaskakuje, chciałbym pod koniec kwietnia ale wątpie żeby było już tak ciepło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sami jeżeli to ziemia kwiatowa to faktycznie mogą pojawić się niedobory aczkolwiek może też być to wina niestabilnego pH co powoduje nieprawidłowe przyswajanie się składników mineralnych przez roślinę dlatego dla pewności trzeba kontrolować pH ziemi np płynem heliga 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoo uptade 

wielkie szkody 1 plant złamany ale podkleiłem taśmą 

2 plant po lekkim lst ma marne liście oklapnięte w sumie tak jak ten pierwszy

ziemia w donicach bardzo wolno schnie bo temperatura potrafiła osiągać nawet do 9 stopni przez pare nocy 

ustawiłem światło 24/7 

:// czekamy na pogode IMG_20220422_022315.thumb.jpg.9634782382700ca66d93fff004a72631.jpgIMG_20220422_022132.thumb.jpg.67bec4d7b71a193a8201edd341960709.jpg

 

Edytowane przez Sami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sami jeśli potrzebujesz podbić temperaturę w trakcie ciemni to może warto użyć grzejniczka? Osobiście sam tego nie stosowałem bo nie miałem potrzeby ale ogólnie nie spotkałem złych opinii od osób które z tego korzystały. 

Screenshot_20220423_125405_com.android.chrome.jpg

To przykład tylko, nie promuję żadnego sklepu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety złamana część krzaka zwiędła i zostawiłem połowe w donicy hahaha mam nadzieje że odrośnie ale zobaczymy 

za to większy krzak nabrał sił i ładnie rośnie

ma 2 miesiące jest dużo odrostów ☺️

 

 

IMG_20220424_021759.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema kolejny uptade powoli bede zbieral sie za przesadzanie na out jeden plant nie przetrwal za to drugi wystrzelił odrosty do góry 

IMG_20220506_195207.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annigmatojest to półautomat po toppingu 

mhahaha juz kwitnie to nieźle ://

IMG_20220507_170023.jpg

IMG_20220507_165752.jpg

co polecacie robic dalej czym nawozić na kwitnienie i kiedy zacząć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...