Jump to content
Wojmax

1x Purple Queen Indoor

Recommended Posts

@Wojmax uważaj że by jej nie połamać bo to już trochę późny czas na lst choć nie mówię że się nie da tylko trzeba być ostrożnym 

@Wojmax ja osobiście giąlem o wiele mniejsze, a u Ciebie fakt tłusta ta łodyga do wygięcia.

Jeśli nie strzeli to będzie git. Najwyżej tylko szczyt lekko do boku odegnij i to tyle na tym etapie. Oby nie po podlaniu, najlepiej przed.

Witam po krótkiej przerwie na wstępie chciałbym wszystkim czytelnikom złożyć życzenia z okazji 4 kwietnia (4.20) niech wam zioła nie zabraknie!

Wracając do mojej roślinki, byłem zmuszony zostawić ją na tydzień, przyjeżdżam z powrotem a tu taki widok. Co o tym sądzicie?

Ma 12 dużych szczytów i formują się jeszcze kolejne 4. Podlewam po półtora litra na 3 dni. 24 kwietnia przełączam na flo.

IMG20220420150931.jpg

IMG20220420150941.jpg

IMG20220420150950.jpg

IMG20220420151008.jpg

@Udyr Masz na myśli wszystkie dolne liście które zasłaniają szczyty? I drugi moje pytanie czy jest jakaś zasada ucinania liści, chodzi mi np o ilość, bo nie chciałbym żeby mi stanęła w rozwoju, czy ciąć według swojego uznania?

W niedzielę przełączam na flo, ale zamierzam również tego dnia podlać i się zastanawiam czy dodać do wody 2ml Terra grow

@Wojmax nie wszystkie. Te które przeszkadzają tylko, nie opłaca się golić za mocno. Po przełączeniu też będzie trzeba wyciąć sporo dolnych odrostów tzw. "popcornu".

Posted (edited)

Nie dodawaj grow bo ciemna jest. Liście jak @Udyr Ci pisze. Najlepiej z dołu, zrobić przewiew, te które dolne odrosty zasłaniają staram się odgiąć w dół, wzdłuż łodygi głównej. Jak się nie da i chce bardzo doświetlić doły to ucinam liścia, który zasłania odrost, ale na jednym krzaku miałem 2 takie przypadki. Liście są potrzebne 😉

Edited by grolsch3

Ej a Blooma kiedy dodawać?

Btw śmieszna sytuacja wyszła bo Terra Grow nie użyłem ani razu i się nie zapowiada żebym go użył 😞

@Wojmax produkuje energię żeby utrzymać te liście wiatrakowe a nie iść do góry i zasłania odrosty czyli kolejne szczyty które dadzą ci plon musisz ją ogolić trochę i od dołu wywal wszystkie odrosty w 1/3 rośliny żeby ją pobudzić do wzrostu i nie skupiała się na dolnych partiach

Posted (edited)

Jutro przełączam na flo czy według was coś powinien zrobić, widzicie jakieś niedobory? 

IMG20220423162423.jpg

IMG20220423162427.jpg

IMG20220423162437.jpg

Edited by Wojmax

@Wojmax pytam bo swoje mam też na 60 dniu  , pierwszy raz hoduje i też po drodze miałem swoje problemy,  złamana łodyga np. ;(

20220423_163127.jpg

@Wojmax u mnie nadmiar potasu,  zły trening przez to że złamana łodyga 

W zasadzie 31 dzień pod lampą i w boksie , wcześniej na parapecie były 

Wzór odmiany to nie jest hehe ale może coś popalimy z tego