Skocz do zawartości
Wojmax

1x Purple Queen Indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Liście znacznie nabrały koloru. Postanowiłem że dziś dodam nie 3ml ale 1ml Grow na 1.5l wody. To powinno starczyć. Pąki strasznie szybko zaczęły rosnąć i pulchnąć. Dziś były tylko 17cm od lampy, gdzie wczoraj były 21cm. Lepią się. Trihomy przezroczyste powolutku zaczynają robić się mleczne. Będę chyba celował w bursztyn lub bursztynowo mleczne, wydaje mi się że jeśli główne szczyty będą bursztynowo mleczne w proporcjach 70/30 to dolne warstwy i wszystkie popcornu będą mleczne . Co myślicie?

IMG_20220608_084055.jpg

IMG_20220608_084057.jpg

IMG_20220608_084059.jpg

IMG_20220608_085859.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Wiadomo nawozy odstawiam dwa tyg przed ścinką, ale też też nie dokońca wiem kiedy ona będzie obstawiam że 24 czerwca lub tydzień później. Prawdę mówiąc brakuje mi wiedzy z jaką prędkością trihomy dojrzewają ze stanu mlecznego w stan bursztynowy. Ktoś coś wie ile to mniej więcej trwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zalezy od warunkow i karmienia. Jak beda juz mleczne do zdecydowanie odstaw. Ja odstawiam papu jak napelniaja sie mlekiem. Pozniej sie wyjada z lisci co tez potrwa z kolo tygodnia w zaleznosci jak byla mocno nabita no i tydzien to juz usycha wszystko bursztyn wjezdza i ciach france 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Dzięki wielkie! 

Postaram się was jak najczęściej informować i wysyłać zdjęcia abyście też mogli mi doradzić kiedy mogę ją ściąć. Narazie trihomy w pełni przezroczyste więc jeszcze trochę czasu jej zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiele nie pomoge bo u mnie organicznie to sie samo bardziej wszystko dzieje. Moge tylko hipotetyzowac 😄

Wszystko dobrze idzie. Wyglada super. Bedzie gitarka 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie mam: Czy mogę już ususzony towar trzymać w otwartych plastikowych woreczkach i je schować do szklanego słoika w którym jest regulator wilgoci (od Royal Queen 62% 8gr) plus w tym samym słoiku trzymać pochłaniacz nieprzyjemnych zapachów, ewentualnie pochłaniacz trzymać w pudełku w którym jest słoik?

Ps. Chciałbym schować towar w poziomym słoiku dla wygody przechowywania, ale również chciałbym aby był odrazu podzielony.

Pss. Szukam od rana jakiś szczelny, szeroki pojemnik, ale narazie znalazłem tylko jakieś okrągłe metalowe pudełka na ciastka. Macie jakieś propozycję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Wojmax napisał:

Panowie pytanie mam: Czy mogę już ususzony towar trzymać w otwartych plastikowych woreczkach i je schować do szklanego słoika w którym jest regulator wilgoci (od Royal Queen 62% 8gr) plus w tym samym słoiku trzymać pochłaniacz nieprzyjemnych zapachów, ewentualnie pochłaniacz trzymać w pudełku w którym jest słoik?

możesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster niby łatwiej ale mam napiętą sytuację w domu że tak to ujmę i łatwiej mi będzie to schować do tych próżniowych pojemników do suszu o których wspominasz. Możesz wysłać mi jakiegoś linka do tych pojemników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocenka?

Ps. Trihomy przezroczysto mleczne.

IMG20220620135608.jpg

IMG20220620135626.jpg

IMG20220620135643.jpg

Liście trochę żółte, podlewam samą wodą od tygodnia, zbiory przypuszczam że będę przeprowadzał za około 2tyg 

IMG20220620140219.jpg

IMG20220620135812.jpg

IMG20220620140246.jpg

IMG20220620140241.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...