Skocz do zawartości
Wojmax

1x Purple Queen Indoor

Rekomendowane odpowiedzi

@Wojmax ja osobiście giąlem o wiele mniejsze, a u Ciebie fakt tłusta ta łodyga do wygięcia.

Jeśli nie strzeli to będzie git. Najwyżej tylko szczyt lekko do boku odegnij i to tyle na tym etapie. Oby nie po podlaniu, najlepiej przed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkiej przerwie na wstępie chciałbym wszystkim czytelnikom złożyć życzenia z okazji 4 kwietnia (4.20) niech wam zioła nie zabraknie!

Wracając do mojej roślinki, byłem zmuszony zostawić ją na tydzień, przyjeżdżam z powrotem a tu taki widok. Co o tym sądzicie?

Ma 12 dużych szczytów i formują się jeszcze kolejne 4. Podlewam po półtora litra na 3 dni. 24 kwietnia przełączam na flo.

IMG20220420150931.jpg

IMG20220420150941.jpg

IMG20220420150950.jpg

IMG20220420151008.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Masz na myśli wszystkie dolne liście które zasłaniają szczyty? I drugi moje pytanie czy jest jakaś zasada ucinania liści, chodzi mi np o ilość, bo nie chciałbym żeby mi stanęła w rozwoju, czy ciąć według swojego uznania?

W niedzielę przełączam na flo, ale zamierzam również tego dnia podlać i się zastanawiam czy dodać do wody 2ml Terra grow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dodawaj grow bo ciemna jest. Liście jak @Udyr Ci pisze. Najlepiej z dołu, zrobić przewiew, te które dolne odrosty zasłaniają staram się odgiąć w dół, wzdłuż łodygi głównej. Jak się nie da i chce bardzo doświetlić doły to ucinam liścia, który zasłania odrost, ale na jednym krzaku miałem 2 takie przypadki. Liście są potrzebne 😉

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej a Blooma kiedy dodawać?

Btw śmieszna sytuacja wyszła bo Terra Grow nie użyłem ani razu i się nie zapowiada żebym go użył 😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wojmax produkuje energię żeby utrzymać te liście wiatrakowe a nie iść do góry i zasłania odrosty czyli kolejne szczyty które dadzą ci plon musisz ją ogolić trochę i od dołu wywal wszystkie odrosty w 1/3 rośliny żeby ją pobudzić do wzrostu i nie skupiała się na dolnych partiach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro przełączam na flo czy według was coś powinien zrobić, widzicie jakieś niedobory? 

IMG20220423162423.jpg

IMG20220423162427.jpg

IMG20220423162437.jpg

Edytowane przez Wojmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wojmax pytam bo swoje mam też na 60 dniu  , pierwszy raz hoduje i też po drodze miałem swoje problemy,  złamana łodyga np. ;(

20220423_163127.jpg

@Wojmax u mnie nadmiar potasu,  zły trening przez to że złamana łodyga 

W zasadzie 31 dzień pod lampą i w boksie , wcześniej na parapecie były 

Wzór odmiany to nie jest hehe ale może coś popalimy z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...