Skocz do zawartości
Gość rastabob

oświetlenie led pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

V-tac 15w 2500lm, ale sam miałem problem je dostać, ostatnie 4 wytargałem. Wykupili wszystkie, ale może gdzieś znajdziesz. Najlepsze jakie znalazłem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do was pytanko. Posiadam growbox 80x60x195, zwykła rozsuwana szafa wyłożona folią odbijająca światło. Niedawno ściąłem swoją pierwszą księżniczkę(Northern Light Auto) Wyhodowała się w warunkach: ziemia plagron grow mix plus perlit i kokos. 1 doniczka 14l, lampa cfl125W (16/8 światło), nawozy biobizz, mata co2, nawilżacz, wentylatory plus filtr węglowy, kontrola ph wody ziemi itd. Ale po pierwsze, przekombinowałem z tymi nawozami, bo dawalem za wcześnie i za dużo, po drugie ta lampa chyba słaba jak na taką powierzchnie? W sumie po wysuszeniu było tylko 15g, ale za to mega zajebiste :)
Kolejny rzut robię w tym samym boxie, ale tym razem na ziemi canna terra professional plus, a reszta to samo, tylko bez dodatku perlit i kokosu do tej ziemi. 
Myślę nad zmianą lampy na led, ale mam ograniczony budżet 600-700 zł maks.
Jak myślicie, czy taka lampa wytsraczy na 2 roślinki w tym moim boxie?
LAMPA LED MARS HYDRO TS600 100W GROW
SPECYFIKACJA
LED: 240 pcs Epistar (HI-LED) leds
Pobór prądu: 99W/AC240v
Jasność: 11465Lm±5%/AC240V
Zalecana powierzchnia: 45cm x 45cm
Max powierzchnia: 60cm x 60cm
Zamiennik HPS/MH/HID: 150W
Par Value at 18”: 360μmols
Spectrum: white, 660-665nm, 3000-320 0K, 6000-650 0K
Napięcie: AC110-130V/220-240V
Kąt świecenia LED: 90/120 mixed
Wielkość: 36 cm x 31 cm x 3.6 cm
PPE: 2.2 umol/J;2.2umol/s/w
Rzeczywista moc: 100 W

Wystarczy ta ilość lumenów? 

A może wy coś polecicie w tym budżecie? 
Pozdrawiam 

Edytowane przez Pebe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Udyr napisał:

@Pebe albo żarówko-ledow dookola dołóż. Pewnie kolejne 100w conajmniej na taką powierzchnię.

Tak chyba właśnie zrobię. Dziękuję Wam za podpowiedź 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rastabob  tu masz stronke z kalkulatorem swiatełka led  https://www.cocoforcannabis.com/grow-light-calculator/ i sugerowane lampy pod powierzchnie uprawowe.

w Your Grow Space wpisujesz swoją powierzchnie w cm i kalkulator pokazuje ci Optymalne światło dla Twojego wzrostu i Usable PPF: i zasugeruje ci lampy .

możesz też zobaczyć Select A Preloaded Fixture kliknąc na rozwijane okienko i zobaczyć testy i rekomendacje lamp na małe boxy.

Edytowane przez LiitlebigWeed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...