Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Eddie Plant nie za bardzo można mieszać canna z biobizem. to podobno wywołuje jakieś zaburzenia mikroelementów czy mikro organizmów. niepamiętam, robiłem taką mieszanke w zeszłym roku, raz podlałem canna a innym biobiz i nie za bardzo mi poprzednia uprawa wyszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Eddie Plant napisał:

@grolsch3 nie zauważyłem tego tematu przed pw xd można mieszać biobizza z rhizotonikiem?

pewnie, że można (masz też AlgaMix z Biobizz'a)

EDIT: no dobra, skoro praktyk stwierdza, że coś tam nie tak było to nie ryzykuj (chociaż nie wiem co mogło być nie tak)

Edytowane przez bingobum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bingobum @LiitlebigWeed wydawało mi się, że można bo rhizotonic to jakiś tam wyciąg z alg jeśli dobrze pamiętam xd czyli podchodzi pod nature. Pomyśle. Chciałem lać rhizo mniej więcej między 10 a 25 dniem rośliny a potem już full biobizz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym razem wole nie ryzykować. poprzednio mieszałem canna z biobizem. ale jak napisał grolsch3 w swoim poście nie powinno sie mieszać mineralnego z organicznym. bo rezultat czuć podczas palenia. zywica powinna pachniec i smakować cytrusowo po curringu też w smaku powinno być czuc nute owocową, moja tego nie miała, pachniała ziołem a w smaku smakowała czarnym pieprzem. nie żartuje. paliłem w fajce wodnei i w vapku. smakowało tak jakbym posypał topa czarnym pieprzem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3

moze znasz substytut biobizz microbes , cena tego trochę mnie blokuje przed wydaniem tej kasy.
przypuszczam ze na rynku znajduje się odpowiednik biobizz microbes w niższej cenie . No ale jak nie będzie to zamawiam 

Edytowane przez Juras80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Juras80 TNC Bactor s13- herbatka kompostowa.

Ecothrive - to samo

Wormcastings- opór życia dodaje. Są tam mikroorganizmy. Tylko musiałbyś lightmixa z kokosem wymieszać bo za dużo azotu by miały. Wszystko znajdziesz na Amaz 🙂

ino nie bierz kokosu w brykiecie, straszny syf.

Albo jakiś dobry kompost z ziemią zmieszaj i tam też będą mikroorganizmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, grolsch3 napisał:

@Juras80 bez sensu zakup. Ty masz w opór tych specyfików, masz dostęp do polskiego rynku (chodzi żeby dostać produkt na 'już')? Wyślę Ci moje propozycje 😂

Tylko Amazon w grę wchodzi. 
chętnie się dowiem co by kupić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Eddie Plant napisał:

@grolsch3 a co powiesz o bio heaven? Najdroższy specyfik od biobizza i najbardziej ciekawy

Sam używam i widzę dobre efekty. Obecnie jadę na biotabs ale heaven tez dodaje co jakiś czas 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eddie Plant ogólnie ja cały czas stoję na stanowisku, że wszystko potrzebne jak i wszystko już było. Zobacz co @Udyr podaje z biobizza, masz wszystko co trzeba plus dodajesz mocniejsze pk od kogoś innego. Jak masz kwit na heaven to sobie kup, wyselekcjonowane amino, zawsze się przydadzą jako dodatkowy kop bez mieszania wszystkiego. Tak jak @Juras80 napisał, pomaga ale i bez tego zdrowo by rosły 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...