Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem też czasem mam problemy z uzyskaniem rzeczywistego wyglądu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, mirecki napisał:

@Ważniak @konopny_janusz zależy jakie macie telefony. Jak coś to polecam robić w trybie nocnym 💪 fotki w telefonach huawei z serii pro są syte 

Ja nie robię zdjęć telefonem. Ale mocny błysk z pozycji aparatu prawie zawsze powoduje nieporządane odbicia, zależy to od wartości przysłony.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na codzień raczej bongo jest jarane. Uwielbiam to jebnięcie w płucko xD te ciasteczka są takie se ale muszę zobaczyć co będzie jak to masło się przemrozi trochę

@mirecki racja, na mojej fotorelacji z growu na koniec się bawiłam w makro mając w ręce iphona 13 pro ale przed aktualizacją po której to nareszcie zaczęło dobrze działać xD 

@Ważniak przy tobie moje makro to bieda bo ty takie sztosy robisz, że wow

@konopny_janusz co tam masz za dobroci w tym słoiczku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz to od barneysa? Bo miałem ją chyba 2 sezony temu ale z racji chujowej miejscówki zebrałem może z 5g a tak to cały krzak do wywalenia poszedł bo plecha się rzuciła. Zapaliłem może raz i się pozbyłem bo nie obawiałem się również że to co zebrałem było zainfekowane i nie chciałem ryzykować. Może w tym roku na nowym miejscu 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mirecki  tak od Barneys Farm, plechy nie ma co palić, też mi trochę odpadło tematu przez plechę bo za dużo roślin miałem w boxie i 3 wentylatorki od kompa nie ogarniały tego, nie ma to jak growbox z dedykowaną wentylacją, wszystko gotowe, a nie jak ja po "szopach" muszę uprawiać 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Queen Of Cookies Ile konkretnie gramów tematu przeznaczyliście na zrobienie masła do tych ciastek? Nigdy nie robiłem masła, a mam sporo tematu na zbyciu, mogę walnąć go do ubikacji, lub zrobić z niego masło,. Teoretycznie, jak dam 100 g tematu, czyli po 50 g na kostkę masła, to nie przesadzę ? Ewentualnie na 3 kostki masła, bo tyle w domu mam na zbyciu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy wziąłem nigdy nie ma przesady syp dychę hah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lemon Gelato  Dopiero jak barwy pokazałeś to zwróciłem uwagę na 1%

@Zielone krainy Spokojnie możesz dawać ile chcesz przesadzić można jedząc ciastka. Kolega umuwił się na zdjęcia u kumpla który miał świeżo  zrobione ciasteczka jak się później okazało połowa ciastka nieźle zamiatała, a on przyszedł głodny i zjadł chyba z pięć, jak poszli robić zdjęcia to nie zrobił ani jednego, tak go powykrzywiało.

@Queen Of Cookies A ty gotujesz towar w wodzie wcześniej? 

Bo w wodzie się THC nie uwalnia i tylko oczyszcza zioło, tak że masło czy jakikolwiek inny tłuszcz jest czystszy mniej zielony, z lepszym smakiem.

    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...