Skocz do zawartości
Method1982

Prosze o pomoc Lampa Kind LED full spectrum

Rekomendowane odpowiedzi

@Method1982 zwykły niebieski. No brand.

Ja mam bio-bizz grow/bloom/topmax i cal-mag Plant Magic i pk od canna.

pH minus nie mam bo mieszam wodę odstaną z taką z filtra i po dodaniu nawozów zawsze 6.3-6.6.

Zawsze mierzę wyżej przy mieszaniu bo nawozy obniżają z czasem pH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr czerwonego czyli moglo by byc troche lepiej w fazie kwitnienia nie? no i dolozyli tam okolo 50 ledow i chlop daje dwa lata gwarancji no i sie zastanawiam wlasnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr stowka w te stowka w te nie robi roznicy bardzo. dzieki za podpowiedz. 

a powiedz mi mowiles wczesniej ze masz lampe ustawiona na 75% czyli mowisz ze na ma roznicy nie trzeba nia sterowac np w fazie poczatkowej 25 w fazie wzrostu 50 a kwitnjenie 75? po prostu ustawioną ja masz na 75 non stop? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Method1982 40% na początku miałem. Później powoli zwiększałem w miarę wzrostu.

W tej szafce co mam na full nie będzie nigdy chodziła 😄

Nie zawsze warto tracić prąd skoro tego rośliny nie wymagają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr no pewnie bede sie tu odzywal do ciebie dobrze miec taka osobe ktora ci dobrze podpowie wielkie dzieki 

w czerwcu zaczynam akcje wiec troche ci glowy pozawracam 😅😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Mars jest lepszy od starego.Inne diody są zdaje się.Nie kupuj na allegro, znajdź oficialną stronę.Będzie taniej napewno i pewne, że nie chińska podróba.@Method1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr no nic nie ma co sobie glowy psuc dzwonilem do goscia od ktorego kupilem ta lampe powiedzialem ze kapne sie jak to bedzie nie orginal i ze mu ladnie opisze profil jak to bedzie podroba a on powiedzial ze to wszystko orginalne zebym sie nie martwil wszystkie papiery sa w srodku ze strona producenta wiec oby tak bylo 🤔

dzieki udyrowski za ten przelicznik tego wyciagu. no to widzisz wyczytalem ze niektórzy wlaczaja wentylator wyciagajacy co 5 min na 2 min 

ja zrobie tak jak mowisz nonstop ma chodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...