Skocz do zawartości
Juras80

AutoBrooklyn Sunrise x3/Critical Auto CBD x1/Berry Ryder Auto x3/ Auto BioDiesel Mass x3/1200X1200X2000 Box

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@Juras80 ale te dwie w środkowych dużych donicach są świnie nażarte 😄

O luju 😄

Łeb cięty i na ile będzie pał robione jeśli można wiedzieć ?

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green

wode chłonie. Pięknie się nawadnia to podłoże. Nie ma chrzanienia się z powolnym i delikatnym podlewaniem. Ten cały cyrk z ziemia odpada. Reakcje roślin na podawane składniki odżywcze  jest o wiele szybsza i łatwiej naprawiać ewentualne błędy z nawozami przez szybkie przelanie. Rośliny szybciej rosną. Prawie jest nie możliwe podlać za dużo Coco is the  Best !!!

Co do spray to dupy nie urywa. A byś dawał za często to przekarmisz azotem bo to główny składnik tego cuda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Juras80 to produkt organiczny wiec i zapewne jest inny efekt niz przy innego typu opryskach. Sam uzywam caly zestaw od BioTabs ale tego akurat nie mam bo uznawalem to za zbedne. BioTabs tez nadaje sie do coco. Ciekawe jak to wtedy idzie. Kiedys moze sprawdze. Ja uzywam ziemi Canna Terra Bio i jestem z niej bardzo zadowolony. Po otwarciu worka na pierwszy rzut widac ze jest to ziemia lepszej jakosci niz LightMix od BioBizz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mr.Green napisał:

@Juras80 coco to tez wieksza suplementacja chyba? Czy nie ?

Ladnie wyglada 🙂

Ja jadę na biotabsach cały zestaw tak ze nie muszę się pierdolic z tymi wszystkimi nawozami dawkami itp. W połączeniu z autopot system nic nie robię tylko trenuje 

Wcześniej jechałem na ziemi i Biobizz co do nawozów to Ok ale ziemia to nie moja bajka. Albo za mało lalem albo za dużo i wciąż pilnowanie czy dawki dobre. Patrząc wstecz była to męczarnia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uzywam calego zestawu BioTabs i jestem zadowolony. Zero problemow z ph ec itd. Herbatke gotujesz z PK?. Czyli BioTabs dobrze dziala w kokosie 🙂 Ja osobiscie nic nie mam do ziemi jako medium. Wydaje sie prosta w obsludze ale jak kto woli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W żuciu mi nie rosło tak zdrowo , szybko 

14.05 był start 

B95B6D0C-4021-4D39-A2E9-0B507425E37C.jpeg

3FEA960E-0396-4FE2-B9B4-DE98A37F3047.jpeg

DBD45038-AE62-4CC0-8A68-C374FCB39992.jpeg

Jedyne co zrobiłem to do zbiornika dałem roots excelurator i został mi Biobizz heven to podlałem bezpośrednio w donice. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...