Skocz do zawartości
Juras80

AutoBrooklyn Sunrise x3/Critical Auto CBD x1/Berry Ryder Auto x3/ Auto BioDiesel Mass x3/1200X1200X2000 Box

Rekomendowane odpowiedzi

@Barney's Zdjęcie wszystkiego nie oddaje, plant ma tu wielkość sporą , jest po 32 dniu , ma doniczkę 12 l , jak zostanie przełączony w 37 to zakwitnie najszybciej w 44 , 44 dni na doniczkę 12 l ? Można próbować, ale moim zdaniem lepiej tego nie robić, bo po co? Teraz przy dobrej uprawie i tych doniacach i tak bez problemu da się wyciągnąć po 130-150 g z rośliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy wszystko się da zależy jak flo przebiegnie 😄 ja bym je ogolił jeszcze wszystkie wiatraki wyjebał i przed przełączeniem zostawił połowę wysokości resztę wygolił 

I tak w 20 dniu po przełączeniu jeszcze raz golił doły + znowu wywalił wszystkie wiatraki dobry panel jest w stanie doświetlić ok 40cm w głąb i tyle bym zostawił 

I to się sprawdza plon jest kosmos i zero popcornu 

Tak 5-7dni przed przełączeniem bym pierwszy zabieg wykonał

A później to już tylko te co zasłaniają partie na dole 

Czyli parę listków żeby za bardzo nie stresować juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's Masz swoją koncepcje uprawną, ja mam inna, twojej nie nazywam głupią, może się sprawdzać u ciebie, jak sam jesteś usatysfakcjonowany to dobrze. Kończę tutaj dialog, bo powiedziałem, co miałem, a nie chce zbyt rozpisywać się na czyjejś fotorelacji. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Juras80 petarda byku teraz poczekaj z 5 dni zmieniaj światło i przeplataj caly czas do 2 tyg po zmianie na 12/12 i później już je zostaw niech idą trochę do góry w 18 dniu zostaw max 40cm resztę wygol doły i znowu wiatraki wywal i będzie git 

Te kable juz możesz też wywalić już do naginania teraz tylko siatka ci jest potrzebna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że one same ci nie zakwitły przecież masz same automaty.  W  3 - 4 tygodniu powinny kwitnąć, a tak raczej bedziesz miał problem.  One w pierwszych tygodniach zwiekszą swoją wielkość x2 - x3 i wtedy może zabraknąć im miejsca na rozbudowywanie korzeni.  Objawia się to tym, że roślina przestaje rosnąć.

Ciekawa fotorelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Barney's napisał:

Głupoty gadasz 

Przestanie poprostu rosnąć i tyle 

@Juras80 ja bym już przełączył bo nie wiesz czego możesz się spodziewać 

Na flo jak przelaczysz  spokojnie ci wypełnia powierzchnię 

Bardziej je ponaginaj żeby wszystko było pod siatką

Pokaż je od boku wyjeb wszystkie liście wiatrakowe źle to będzie wyglądać ale moment odbije i doły wygol 50% wysokości rośliny 

Jak zrobisz ten zabieg to poczekaj 5 dni i zmieniaj światło 

@Zielone krainy pokaże ci korzeń u mnie jak zetne szpilki nie wsadzisz 😄

No do tego nawiązałem.Co źle zrozumiałem?Zielony pisze, że korzenie udusi, Ty, że gada głuputy itd...popraw mnie jak coś źle zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's @Lasir Wyjaśniłem o co chodzi, nie chodzi, że sie uduszą całkiem, ale że będę się dusiły w ciasnocie i dostarczanie pokarmu będzie bardziej problematyczne, a sam plon będzie marniejszy zamiast lepszy, mimo że roślina będzie wizualnie większa. Jednak jak ktoś chce w tym widzieć głupoty, to mi to lotto, ja wykręcam wyniki, jakich nikt tutaj nie wykręca, jak chodzi o przełożenie powierzchnia na plon. a jak ktoś ma inną wizje niż ja, co do uprawy to niech ją ma, to jego sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's Wyciągnę to tak łatwo, jak ty wkładasz skarpetki na stopy, jak pijany i spalony nie jesteś ;) Pokazałbym ci i innym z przyjemnością i byłoby to, jak spacer, ale nie bawię się w takie powierzchnie, udowodnić mogę tylko cos na swojej własnej, co już udowodniłem, ale mniejsza z tym, masz prawo wierzyć nie wierzyć, rób, co chcesz, mi nie zależy na tym, aby mi wierzyć, lub nie wierzyć, co mi po tym? Twoja sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...