Skocz do zawartości
Juras80

AutoBrooklyn Sunrise x3/Critical Auto CBD x1/Berry Ryder Auto x3/ Auto BioDiesel Mass x3/1200X1200X2000 Box

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Mr.Green napisał:

@PrzeMIX to nie u mnie 😄

ale podzielam twoj post 🙂 sam nie chcialem tego pisac 😄

Szybciej odpisałeś niż edytowałem po przeczytaniu tego babola co napisałem a czasami nie mogę skasować dodanej osoby w poście, cuda się wtedy dzieją w edytorze 😅

Lecę podlać swoje, w wolnej chwili coś wrzucę wieczorkiem 😉

Edytowane przez PrzeMIX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@PrzeMIX A mnie to szczerze nie interesuje co ty tam gadasz, robię swoje i nie przejmuje się krytyką, nie masz pomysłu na siebie i tyle, wiem więcej niż ty. Sorry

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14/07/2022 o 15:27, PrzeMIX napisał:

@Lasir trochę mnie też to irytuje bo nie wiadomo gdzie są jakieś nowe posty wnoszące coś do sprawy.

@Szwagrombez obrazy oczywiście bo widzę jak reagujesz na jakąkolwiek krytykę jak gdy @Andi zwrócił ci uwagę pod moim postem dotyczącym wyciągów. Spoko, że chcesz być wszędzie i się udzielać być rozpoznawalnym, nabijać posty, lajki tylko wnoś coś tymi postami bo piszesz często dla samego pisania, albo co drugi post wzajemne "walenie konia" i chwalenie, rozumiem piszemy sobie tak ale nie spamujemy tak pod każdym postem i co każdą wrzuconą fotorelacje. Albo często nietrafione posty rady po czym jak ktoś napisze coś innego, zmieniasz zdanie jak chorągiew wturujesz i dublujesz post tego co ktoś napisał jak w fotorelce @Juras80.

Jeśli chcesz pomóc zajmij się dokładnie genezami danych fotorelacji co tam jest prowadzone, jak, jakimi metodami nawozami ziemią itd i skup się na tym gdzie faktycznie możesz coś wnieść.

Śledząc i komentując wszystko ty nawet nie wiesz co faktycznie komentujesz i jaki jest stan rzeczy bo przecież nie czytasz pobierznie fotorelacji czy postów aby rozeznać się co i jak w danym temacie jest.

TAK szczerze Szwagrom to z początku wziąłem cię za spambota i myślę że nie tylko ja na tym forum. Wybacz za gorzkie słowa, ale ktoś musiał to powiedzieć i wybacz @Mr.Green"@edit Juras źle wpisałem" że rozgrywa się to w twojej fotorelacji.

Bo to temat miał zamknięty już być co zgłaszałem i prosiłem o przeniesienie do zakończonych relacji. 
W tej uprawie jadę na biotabsach i nic nie nawożę ekstra. Woda z kranu auto pot AirDome. 
Jedna sztuka z namiotu , która auto okazała się i poszła na pole dziś musiała być przed wcześnie zerwana bo kilka skupisk szarej zauważyłem rano. 
Reszta ma się znakomicie musiałem je trochę podłamał by świtała dostały równo. 
A tak wieje nudą. Rosną pięknie tylko podcinanie i trening. 
polecam wszystkim autopot system i biotabsy jeśli cenisz sobie wygodę i prostotę z odsłaniającym efektem. 
 

78152C55-BF9C-4871-9B47-A867F665525A.jpeg

6B223843-E9E1-4AE9-BC22-8E3CE9824120.jpeg

80EAA91F-7445-4ABA-BB94-5BF41BC134F6.jpeg

FA0D853C-92B7-44D9-873D-CFFAF9127A96.jpeg

4CDF0DC3-51F2-4272-9357-044533F98C71.jpeg

3EF75C7A-D599-43C1-B55D-B6BE83A6DAD7.jpeg

BC351AB3-50FD-46B8-BD2A-4DC18E98542C.jpeg

DFFBCE79-2C06-438B-9A24-B2FA058B019F.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na to powierzchnię, mi nawet 2 nie wejdą do boxa 50x50.. wygoda na pewno jest, można wyjechać nie trzeba się w ogóle przejmować oprócz treningów, ile wynosi przeciętnie u ciebie koszt nawozów w formie tabsów per plant? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PrzeMIX Tak box 120x120. Taino nie było Potrzebujesz 4 produktów by ruszyć z tym ale po tem Tabsy dokupujesz jedynie do każdej uprawy 10 sztuk 17£ To wystarczy na 5 donic 12l 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @Juras80 Polana ma trochę za wiele azotu miejscami, a te wyżej sa głodne i potrzebują pierwiastków , trochę N , ale głównie P i K. Mi osobiście tabsy nie leżą , wole sam operować proporcjami danych pierwiastków, łączyć różne specyfiki i bawić się rośliną, karmiąc ją tak, jak sam odbieram jej potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy

Nie lubię tak się bawić i nie mam na to czasu wole gotowe proste pewne rozwiązania by produkt był dobry. Ale bardzo szanuje twoją pasje i dzielenie się swoją wiedza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

77/37 

Autopoty i AirDome robią swoje 🤩  plus w zbiorniku 47l mam airstone i tez do pompy powietrza. Nocą AirDome nie latają lecz woda wciąć bardzo natleniona. 
Mam pytanie czy na tym etapie wycisnąć jakieś liście ? 
i 1 raz mam tak zdrowe duże rośliny. Fascynuje mnie , ze nawet duże liście daleko od serca topu są tak mocno oszronione , szok !! W automatach nawet nie mogłem pomarzyć o takich topach jak te liście w szronie. 
Ile tygodnie jeszcze do końca myślicie ? Ja tak obstawiam między 5-6 tyg jeszcze a wy ? 
 

28B9CF9A-FA12-4C47-9678-5A38BCB3F9DB.jpeg

6F46A58F-1370-49EA-B365-E4A7C1052FB8.jpeg

D896269B-7A5D-4DE4-A11B-A3570A0C0C37.jpeg

605E93AE-BB77-410A-A4A0-084CA9E509B7.jpeg

6693768F-F03F-4884-A32E-E0CE22CDA23A.jpeg

BCC422CE-EF6E-46ED-BC5B-95113E3E1E07.jpeg

9AA91E32-B072-40EF-BDA1-CB786497CEFD.jpeg

DDB63385-1ED5-4580-BCE7-B8F9DB603C09.jpeg

Jaka u was panuje wilgotność ? Na wega? Ostatnio miałem 80% i była lekka panika. Osuszacz zbił mi do 50% To akceptowalna wartość ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50% będzie git tylko żeby nie było przestoju powietrza nigdzie.

Podoba mi się to, bardzo konkretne pnie wyhodowałeś jeśli w ziemi jest to samo to będzie co miało podawać im papu jak zaczną puchnąć. Naprawdę kuszą mnie te airpoty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PrzeMIX napisał:

50% będzie git tylko żeby nie było przestoju powietrza nigdzie.

Podoba mi się to, bardzo konkretne pnie wyhodowałeś jeśli w ziemi jest to samo to będzie co miało podawać im papu jak zaczną puchnąć. Naprawdę kuszą mnie te airpoty 

Kolega się przejęzyczył bo to autopots z airdrome wszystko w coco mix i biotabsy

thx 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...