Skocz do zawartości
Juras80

AutoBrooklyn Sunrise x3/Critical Auto CBD x1/Berry Ryder Auto x3/ Auto BioDiesel Mass x3/1200X1200X2000 Box

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, PrzeMIX napisał:

Równiutko, mistrzyk. 👍

Na zdjęciu wygląda jak by w troszkę różnych stadiach indukcji były. To tylko zdjęcie czy faktycznie tak jest ze w mocniejszym świetle w centrum szybciej przechodzą? 

Zdjęcia robiłem przed wyginaniem i usunięciu liści i po. Stąd ta różnica w fotach 

 

Godzinę temu, Mr.Green napisał:

Klasa. Taki mialem sen 😄 u mnie bylo tylko tak przez tydzien 😄

A co się stało po tyg ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Juras80 Mi się wydaje że jesień, raczej nawoziłeś regularnie więc wątpię by miała aż takie niedobory. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Juras80 I tak sporo palenia lepiej tyle mieć niz wgl wydaje mi się że jeszcze spuchną topy. Ile dni mają ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Juras80 Roślina jest głodna i to skrajnie , wyssana z z pierwiastków, daj jej jeść. Tam wszystkiego brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Zielone krainy napisał:

@Juras80 Roślina jest głodna i to skrajnie , wyssana z z pierwiastków, daj jej jeść. Tam wszystkiego brakuje.

Myślisz ? No dobra mistrzu ruszam na pole. Dobrze ze mam blisko. 
Najpierw koktail im przyrządzę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Juras80  Ta to jest kumpel oczywiste, nie ma co myśleć inaczej, prawie zagłodziłeś roślinę, jaka jest gdzieś po środku fazy kwitnienia,  Tu brakuje i N i P i K,  calmag też by sie przydał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Juras80 No dawaj jej żryć, to jest oczywiste roślina musi być nawożona, od początku do końca chyba że nie wykazuje niedoborów ale ona jest cała żółta. A ty mi nie podałeś dokładnych informacji kiedy i czym nawozisz, ja swojej roślinę podaje organiczne nawozy i więcej niż zaleca producent a to i tak wciąż jest dla nich za mało bo jedzą non stop skurczybyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom dokładnie 2 miesiące ma 

19 godzin temu, Zielone krainy napisał:

@Juras80  Ta to jest kumpel oczywiste, nie ma co myśleć inaczej, prawie zagłodziłeś roślinę, jaka jest gdzieś po środku fazy kwitnienia,  Tu brakuje i N i P i K,  calmag też by sie przydał.

Chciałem wczoraj w nocy podlać nawet pojechałem na pole ale ciemno jak w dupie było i nie ryzykowałem skręcania kostki. 
Dziś dostała mix npk calmag i inne pyszności. Za kilka dni tam wrócę i zobaczymy co dobrego to dało. Roślina ma dziś 60 dni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Juras80 Będzie dobrze, jak jej dałeś nawozy. 🙂 Staraj się częściej karmić i zwiększać dawki w miarę możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12/07/2022 o 23:47, Szwagrom napisał:

@Juras80 Mi się wydaje że jesień, raczej nawoziłeś regularnie więc wątpię by miała aż takie niedobory. 

 

W dniu 13/07/2022 o 09:48, Szwagrom napisał:

@Juras80 No dawaj jej żryć, to jest oczywiste roślina musi być nawożona, od początku do końca chyba że nie wykazuje niedoborów ale ona jest cała żółta. A ty mi nie podałeś dokładnych informacji kiedy i czym nawozisz, ja swojej roślinę podaje organiczne nawozy i więcej niż zaleca producent a to i tak wciąż jest dla nich za mało bo jedzą kome

Komentarz zbędny...Ja pomyślałem że pisanie postów dla jakichś odznak to taka ściema lekka (taka ironia), ale to jednak prawda.Chcesz to dam Ci "lajka" pod każdym postem, szybciej zostaniesz senseiem...:)

O fcku!!Już jesteś senseiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir trochę mnie też to irytuje bo nie wiadomo gdzie są jakieś nowe posty wnoszące coś do sprawy.

@Szwagrombez obrazy oczywiście bo widzę jak reagujesz na jakąkolwiek krytykę jak gdy @Andi zwrócił ci uwagę pod moim postem dotyczącym wyciągów. Spoko, że chcesz być wszędzie i się udzielać być rozpoznawalnym, nabijać posty, lajki tylko wnoś coś tymi postami bo piszesz często dla samego pisania, albo co drugi post wzajemne "walenie konia" i chwalenie, rozumiem piszemy sobie tak ale nie spamujemy tak pod każdym postem i co każdą wrzuconą fotorelacje. Albo często nietrafione posty rady po czym jak ktoś napisze coś innego, zmieniasz zdanie jak chorągiew wturujesz i dublujesz post tego co ktoś napisał jak w fotorelce @Juras80.

Jeśli chcesz pomóc zajmij się dokładnie genezami danych fotorelacji co tam jest prowadzone, jak, jakimi metodami nawozami ziemią itd i skup się na tym gdzie faktycznie możesz coś wnieść.

Śledząc i komentując wszystko ty nawet nie wiesz co faktycznie komentujesz i jaki jest stan rzeczy bo przecież nie czytasz pobierznie fotorelacji czy postów aby rozeznać się co i jak w danym temacie jest.

TAK szczerze Szwagrom to z początku wziąłem cię za spambota i myślę że nie tylko ja na tym forum. Wybacz za gorzkie słowa, ale ktoś musiał to powiedzieć i wybacz @Mr.Green"@edit Juras źle wpisałem" że rozgrywa się to w twojej fotorelacji.

Edytowane przez PrzeMIX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...