Skocz do zawartości
zwiezak966

[0,16m2] AK47 Auto, LED bridgelux vero 29, LST

Rekomendowane odpowiedzi

@Brazil Munster te ostatnie automaty które miałem to jeden był z lekkim bursztynem a drugi pełne mleko. Obydwa ciorają łeb aż miło, chociaż z samych roślin (wyglądu) nie byłem zadowolony ni chu chu.

Sezony można trzymać na mocny bursztyn ale sądzę że to też mija się z celem. Utarło się że mocniej klepie a to ch... prawda, działanie się zmienia na bardziej narkotyczne. Może dlatego tak to ludzie odbierają. A jeśli się mylę to ktoś bardziej doświadczony mnie poprawi.

I imo każda roślina jest inna, jeśli ma ktokolwiek okazję pobrać klony to można porównać wtedy wiarygodnie czy jest różnica. 

Ludzie którzy sadzą w celach zarobkowych tną przy mleku, bo kilka dni później i można się nabawić albo pleśni albo straty na mocy. A nie o to w tej zabawie chodzi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster bursztynu jeszcze nie ma, jak tak patrzylem to powoli sie mleko robi. Chyba zrobie tak jak Udyr radzi, z tydzien jeszcze na nawozach, 2tyg woda i zobaczymy jak sie sprawy maja. No chyba, ze beda jakies wskazania, zeby ciac szybciej no to wtedy kosa pojdzie, zobaczymy 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster żebyś zaraz bananów nie zobaczył. Białe włosy pojawiają się też jak już przekwita żeby sama siebie zapylić i przedłużyć swoje geny. Tyle co zdążyłem poczytać o zachowaniu konopii.

Jak wrzucisz to zerkne chętnie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr ja właśnie miałem banany 2 gdzieś na dole planta jak robilem trymowanie :o. Właśnie było dużo brązowych a gdzie nie gdzie białe nowe kwiaty sobie rosły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ponownie potrzebna pomoc...

Plecha ? Czy znowu jakiś niedobór ?

W boxie ok 23 stopni, 40-50% wilgotności

1650020074591.thumb.jpg.9f065407e82d231e69d2fdefef5d657f.jpg

 

1650020331195.thumb.jpg.70e6c5f895a5630f52c70f6cd62a8b91.jpg

Edytowane przez zwiezak966

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zwiezak966 potas i fosfor. Głodne dziunie są. 

Pod sam koniec potrzebują najwięcej a nie miały dobrego karmienia od jakiegoś czasu.

Kuźwa te autosy wszędzie takie liściaste 😄

U mnie też więcej poszło na ciastka niż do palenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Uff, już myślałem, że plecha. Dostała wczoraj 1ml/1l wody, czekać na efekt czy przy następnym podlaniu zapodać więcej ? 😄

A no fakt, liściasta jest fest, nie powiem. Ale jak wyciągałem ją z boxa i przyglądałem się topkom trochę bliżej, to wygląda, że palenia też będzie co nieco. 

Generalnie odpadów będzie trochę 😄 Nie spodziewałem się, że będzie taka gęsta przez cały swój żywot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eddie Plant  aktualnie obserwuję czy topy się jeszcze puchną, zobaczymy jak wyjdzie. Jedno podlanie pójdzie jeszcze z PK 13/14, przetrzymam chwilę żeby przepłukać glebę samą wodą i poleci kosa. Myślę, że tak z tydzień - dwa na pewno jeszcze. Chociaż w sumie nie wiem czy to za szybko/za pozno ? 😄 Trichomy sprawdzam aparatem w tel, bo nie mam mikroskopu. Nie widzę bursztynu póki co.  

Chociaż nie powiem, korci mnie żeby sampla z dołu ściąć i sprawdzić jak się sprawy mają. Do kosy ciągnie tym bardziej, że kolejne pestki już czekają, tym razem wlecą mniejsze doniczki i 2-3 automaty. 

Miały wlatywać sezony, ale nie wyrobię się z nimi do połowy sierpnia, a muszę niestety.

Edytowane przez zwiezak966

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...