Skocz do zawartości
zwiezak966

[0,16m2] AK47 Auto, LED bridgelux vero 29, LST

Rekomendowane odpowiedzi

@Eddie Plant Tak to pierwsze grow 😄

dużo czytałem przed startem, żeby wiedzieć z czym to się je, ale na tym nie poprzestałem bo w sumie codziennie coś tam nowego się człowiek dowie. Jak mam chwilę to szperam w necie, przeglądam czyjeś fotorelacje, żeby zobaczyć jakie ktoś błędy popełnił i jakie wyciągnął wnioski itp. 

Jak to mówią człowiek się uczy całe życie. Złapałem zajawkę na grow i nie zapowiada się, żeby mi się to znudziło 😄 

 

Edytowane przez zwiezak966

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 68

Jesień, jesień i jeszcze raz jesień 😄

Ostatnie 2x podlania poszła sama woda, dostanie jeszcze z 2 podlania samą wodą i chyba pójdzie kosa. Topy od dłuższego czasu już nie puchną, sprawdzałem trichomy to w większości mleko, gdzie nie gdzie zaczyna pojawiać się bursztyn także akurat by było, aczkolwiek spodziewałem się, że trochę dłużej to wszystko potrwa.

1650441510335.thumb.jpg.b31ad213e6fd48a1b9b1e77b17b2a399.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym Myślałem, że będzie jeszcze puchła, ale od dłuższego czasu nie zaobserwowałem żeby coś się działo, jedynie włoski ciemnieją, pokazują się jeszcze nowe. Moim okiem to trichomy są już mleczne, zatem pod ścinkę niebawem, obym się nie mylił.

Tak sobie myślę, jaki jest powód, że tak szybko doszła, to może być to, że jest po prostu niska i kwiatów nie ma, aż tak dużo ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja podjęta, pójdzie kosa nawet szybciej niż myślałem. Wczoraj tak bardzo korciło, że ściąłem sampla z dołu, wysuszyłem na szybko w piekarniku i powiem szczerze, że wgniotło mnie w fotel 😄 Nie ma co dłużej czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ścinka w 69 dni, całkiem spoko wynik 😄

Do trymu można się przyjebać, śmiało, ale powiem szczerze, że robiłem to na szybko, dodatkowo od tego zapachu mocno kręciło się w bani. Poprawię trochę na sucho. Wyszło chyba całkiem spoko, nie ważyłem, bo to i tak tylko na moje potrzeby.

Dziękuję wszystkim za porady, pomoc na bieżąco w trudnych momentach uprawy.

Bardzo dużo wyciągnąłem z tego grow, wiem już jakie błędy popełniłem, następna uprawa na pewno pójdzie dużo lepiej. Z tego krzaczka też jestem zadowolony, roślinka dosyć zbita, nie spodziewałem się, że aż tyle topów z niej zdejmę, gęsto było 😄

Teraz czas na suszenie, curring w słoiku i smoke report.

1650607157028.thumb.jpg.60e233d60abbc788c74313803cb06de2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palonko trochę poleżało w słoiku, zapach ma dosyć specyficzny, słodki. Nie pachnie typowym towarem od dila, trochę mnie to zastanawiało, ale po przetestowaniu stwierdziłem, że nie ma co się nad tym rozwodzić. Jak dla mnie moc wystarczająca, fajnie rozluźnia, nie usypia, nie gryzie w gardło, nie mam więcej wymagań, jest git 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zwiezak966 to najwazniejsze 😉

Powiem Ci  ze automaty mniej pachna jsk sezony ;))) sam myslalem ze jakies lipne palonko wyjdzie bo straszyli ze tak to jebie ze masakra a sie okazuje ze autosy potrafia byc dyskretne ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...