Skocz do zawartości
zwiezak966

Wentylacja box 40x40x120

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Pany,

 

Moja Panna już sobie rośnie, w piątek 11.02 wyszła z ziemi, czas ogarnąć wentylację. Mam boxa o wymiarach 40x40x120cm, póki co siedzi tam jedna roślina, raczej nie planuję większej ilości - ale nie wykluczam, że może kiedyś spróbuję wcisnąć 2 sztuki.

W boxie mam 4 otwory, po 1 na bocznych ścianach, mniej więcej na wysokości 90cm, ostatni 4 otwór jest na samej górze.

Póki co w boxie mam zamontowany tylko wentylator mieszający (jakiś pojedynczy, wymontowany z podkładki chłodzącej do laptopa z regulacją obrotów). Przez 2 otwory puściłem sobie kable i je zamknąłem (zamykane na ścisk, jakaś gumka w środku czy coś takiego) został tylko ten na górze i jeden boczny na wlot powietrza.

Teraz pytanie, jaki kupić wentylator i filtr węglowy, żeby w przyszłości uniknąć roznoszenia się zapachu po całym pomieszczeniu ?

Powiem szczerze, że box pochłonął już tyle kasy, że chciałbym to zrobić w miarę dobrze i w miarę tanio - oczywiście w miarę możliwości, najważniejsze jest uniknąć roznoszenia się zapachu.

 

Pozdrawiam!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zwiezak966 ja mam w 40x 40 Black orchid do 187m3/h i filtr 150. W środku śmierdzi , a na zewnątrz już nie.

Na filtrze nie powinieneś oszczędzać jeśli chcesz żeby nie było nic czuć. Starczy na 3-4 uprawy zależnie od wilgotności ( lubi się zapchać jak jest wilgotno).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, zwiezak966 napisał:

ktoś coś ? 😄 Byłoby fajnie wiedzieć w co zainwestować :d

Can lite sprawdzone godne polecenia Ale drogie. Na zdjęciu u mnie wisi dla przykladu

IMG-20210223-WA0000.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...