Skocz do zawartości
Cedzik

Jakie ledy wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Mars Hydro TS1000 - Game Changer

, tak opisuje tan panel  MIGRO w swoich testach.

 

 

 


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, proszę nie mylić amatorskiej uprawy do zaawansowanych.. ^^ 

Dla chcącego nic trudnego, uparty na zarówce 100w uchowa.. ? ? ? 

A pompowac kasę w nie mały sprzęt? ^^ Chyba, że nikt nie patrzy na to,że  zakupiony sprzęt na wyższym poziomie i zupełnie innej klasie u większości nie zarobi nigdy na siebie ;] 

Jak to mówią, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam nad zakupem tego panelu, tez MH. Najlepszy panel jaki mars do tej pory wypuscil.

 

 


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, CheMsKuN napisał:

A ja sie zastanawiam nad zakupem tego panelu, tez MH. Najlepszy panel jaki mars do tej pory wypuscil.

 

 

panel wypas ale wiadomo budżetowe panele zawsze się różnią i cena i jakością wiec wszystko zależy od kasy jaka ktoś chce wyłożyć 4 groow jadę na panelu za 200 zl i sobie naprawdę chwale 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety u mnie sie niestety niesprawdzi. Wyczytalem ze przez to ze ma pasywne chlodzenie  i zasilacz zamontowany bezposrednio na lampie,  dosyc mocno sie nagrzewa. Zaiwestuje chyba jednak w 2x Mars Hydro Eco 600W. Te panele maja to do siebie ze praktycznie nie oddaja ciepla, a  z racji tego ze uprawiam na poddaszu, powinny sie sprawdzic. W testach tez wymiataja, wilk syty i owca cala  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN rozumiem, ze masz malo miejca nad lampami, czy wogole obawiasz sie temperatury? 

te panele z aktywnym chlodzeniem wydzielaja mniej wiecej tyle samo ciepla, a czesto i wiecej-dla tego maja wiatraki. 

Ja bede mial box wysoki na 2m wiec nie powinno byc problemu nawet i z lampami sodowymi. 

Ja jeszcze bede kombonowal z dolozeniem UV do tych paneli juz po zakwitnieciu-sporo innych paneli ma diody UV-mam 2 panele i doloze zarowke uv pod jedden panel, zeby sprawdzic jaka jest roznica ?

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperatura jest moim problemem (grow na poddaszu), ale i wysokosc boxa nie powalal (120cm). Zamowilem wczoraj te dwa marsy eco 600W, przyjda dzisiaj albo jutro, i wtedy karty zostana rozdane jeszcze raz  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bardzo dobrze, w te upalne dni w boxie mialem doslownie piekarnik (temp. 38-40°C). Bylem przygotowany na to ze strace cale grow, ale dziewczyny rosly jak gdyby nigdy nic. Jest taki kanal na youtube Justintime2grow, testowane sa tam rozne lampy do grow (podobnie jak na kanale MIGRO). To wlasnie koles  z tego kanalu przekonal mnie do mars hydro eco, bardzo duza wydajnosc panelu przy praktycznie zerowej temperaturze pracy. To samo o tym panelu mowil MIGRO.

Moj panel na cobach byl robiony do innego boxa (wyzszego) w tym sie niestety nie sprawdza. Pewnie bede go jeszcze przerabial, modyfikowal chlodzenie, ale to za jakis czas.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 min. temu byl kurier i dostarczyl panele:ganjamon: Dzisiaj mi sie juz nie chce, jutro pewnie tez mi sie nie bedzie chcialo ?, ale w sobote beda juz swiecily w boxie ?

IMG_20190918_181601.jpg

IMG_20190918_181709.jpg


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Piernik napisał:

Napisze ktoś jaka jest temp na zasilaczu w MH TS 1000  jakoś nikt tego nie podaje 

 


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...