Skocz do zawartości
Grzechoczący Grzechotnik

Early Thai Skunk - Big seedbank, LSD - Dutch Genetics

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, więc już przestały rosnąć, przynajmniej jest już to niezauważalny wzrost. Trudno mi się je wyciąga, jest to możliwe, będę na pewno musiał bo przy kolejnym podlaniu - jutro - planuje podciąć doły jeszcze raz, trochę muszę też popracować nad liśćmi, które zasłaniają topy. No i przed podlaniem pójdzie top dressing z palm tree ashes. Zrobię pół zalecanej dawki, drugie pół za 2 tyg. Piją dużo, wlewam po litrze co 3 dni, sama woda z calmag (1 ml/l) za pierwszym, za drugim poleciał heaven (3ml/l) z wodą. Nie potrafie określić jak pachną, ale jest to piękny zapach kobiet 😂 lsd bardziej wchodzi mi na jakąś nute owocową, a thai skunk, no właśnie kurwa nie wiem co, ale hipnotyzuje 🙈

Podszczypuje też łodygi, żeby wzmocnić je deczko🖐️

Pozdrawiam 

 

IMG_20220424_112843.jpg

IMG_20220424_112758.jpg

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsypane guanokalong palm tree 20ml na donice, podlane dwa razy wodą. Raz z active papka. Wlewam 1-1.5l w zależności od wagi każdej osobno. Trochę dołów podgoliłem, liście wiatrakowe z którymi nie mogłem sobie poradzić a zasłaniały też odciąłem. Nie więcej niż 10 szt łącznie z 3 krzaków. 

IMG_20220429_234413.jpg

IMG_20220429_234352.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klony early thai skunk. Ich przeznaczenie się określiło, utylizacja lub outdoor (nie mam spota na nie, nie mam czasu na to, nie ma pogody na razie). Przy przesadzaniu z propagatora do doniczek produkcyjnych jedna była podsypana mikoryzą druga nie, ciekawe czy ktoś odgadnie która to która 😂 mikoryza biopon. 

Po cichu liczyłem, że to będą rodzice na przedłużenie genów, nie tym razem raczej. Inne eksperymenty miałem w głowie (af w 0.12 😎

Jeśli uda się mi choć wyrwać kilka godzin, jadę kopać dołki, niech rosną samopas. 

IMG_20220430_230136.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne toto 😁 ile mniej więcej masz je na flo już? Chyba nawet 4 tygodni flo nie mają a tu zaczyna być grubo już 😂 oby to szczypanie łodyg wystarczyło żebyś tego tyczkami nie podpierał 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PrzeMIX napisał:

Ładne toto 😁 ile mniej więcej masz je na flo już? Chyba nawet 4 tygodni flo nie mają a tu zaczyna być grubo już 😂 oby to szczypanie łodyg wystarczyło żebyś tego tyczkami nie podpierał 😆

No 5 tydzień już leci, ogólnie nie liczę im dni tak tradycyjnie. Wyszedłem z założenia, że to jest żywa roślina. Ja mam jej zapewnić warunki i żywienie, ona sama będzie robić do czego ją natura stworzyła. Jak trichomy mi powiedzą że to już to wtedy koszę. No szczypie każdą łodygę, pomaga to nawet bo się usztywniają, ale czy na tyle aby później wytrzymać to się okaże. Zielony linkami wspomaga, więc będę starał się coś w podobie robić jak będzie trzeba 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzienniczek pokładowy. Zmiana mocy lampy z 50 na 70 procent. Wykorzystałem moment po zgaszeniu i zrobiłem foty diody samsung a epistar, sf na swojej stronie pokazuje jak rozpoznać prawdziwą diodę samsung od podróbki. Na początku fr napisałem z chińskiego marketu, ale jest to lampa ledam 😉 nie jest to post sponsorowany, chciałem zobaczyć czy będę z niej zadowolony. Jestem. Nie nagrzewa się bardzo, radiator jako pasywne chłodzenie sprawdza się. Zresztą dmucham obok lampy wiatrakiem pc. Tak naprawdę teraz zacznę świecić najmocniej jak do tej pory, więc zobaczymy warunki. Cały czas period 13h dzień 11h noc. 

Podlane heaven 3ml/l i algamic 5ml/l. Po litrze. 

IMG_20220511_002806.jpg

IMG_20220511_003018.jpg

IMG_20220511_003135.jpg

IMG_20220511_002532.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 żeby czego nie było ? To jest przez to że się powyciągaly jak byś dał niżej lampę to by w grubość szła a tak to chude pałki 

Czym łodyga mniejsza tym plon chujowszy 

Załóż siatkę żeby w razie czego miały na czym się opierać

Ja nie wiem co te liście wiatrakowe jeszcze robią 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's  problemów z grubością łodyg. Chuda pałka to Ty jesteś. Chude to są łodygi, pałki to będą dobre, dopiero zaczną puchnąć. I doskonale o tym wiesz. Jak masz mnie wkurwiać, pisać oczywiste oczywistości, to zdradzę Ci sekret. Nie lubię typów, którzy sieją farment i chowają się za spódnicą. Kibicuje mocno, skończ choć jedną relacje, nie bój się wyniku czy na 3 czy solo, ja kilku gramowej się nie wstydzę. Na razie w nic Ci nie wierzę co piszesz, nawet jeśli mówiłbyś prawdę 🙈 a do tego obrzydzasz mi start z pestkami tej zacnej firmy 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's naprawdę bardzo ładne zdjęcia. Podziwiam i nadal kibicuje. Zakładaj fr, albo wrzucaj jako luźne w odpowiednie działy na forum. Wiedziałbym więcej jakbyś zaczynał i kończył 🤷🏻‍♂️ no a tymczasem zmykam i byłoby wspaniale jakbyś zmyknąl mi z fotorelacji. Piona

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 liście wiatrakowe nic nie dają zaufaj mi 😉 pchasz wtedy jedzenie bezpośrednio w topy a nie w liście ten magazyn jest zbędny

Dobrze dla ciebie kolego tym razem dokończę zapraszam teraz prowadzę kolejną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...