Skocz do zawartości
początkujący

Tanie mierniki ph

Rekomendowane odpowiedzi

@początkujący  co takie drogie wkleiles :classic_laugh:

 

 

Za jedyne 22zl mozesz sie stac posiadaczem tego oto chinskiego cuda techniki, moj jest ze mna od ponad roku i dziala

el klasiko taniero mierniko:

mierniko.jpg

Edytowane przez Niemedyczny_Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Niemedyczny_Użytkownik ten o którym napisałeś to chyba jest do wody a ja potrzebuje do gleby :D @konopny_janusz jednak chyba wybiorę ten płyn helliga o którym pisał @bingobum wydaje mi się że jest dużo prostszy w użyciu, a te lepsze mierniki trzeba kalibrowac itd. Dzięki chłopaki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz oglądałem przed chwilą na yt o tym płynie nie jest taki dokładny i trochę ciężko rozczytać po tych kolorach chyba jednak trza będzie w milwaukee zainwestować

@konopny_janusz a nie czekaj milwaukee to nie jest czasami tylko do pomiaru ph wody? Już się pogubilrm.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx ja żałuję bo przyczynił się do zepsucia mi uprawy 😄

Pokazywało pH w okolicach 5, 5,5, siedziałem do lustra z lupą i latarką patrzyłem na tą zasraną podstawke co to jest za kolor, mieszanka żółty pomarańczowo czerwony po bokach jakby czerwień łapało, w środku żółto ale gdzieniegdzie zielono, chuj wie stary, nie byłem w stanie z tej tęczy kolorów wydedukować jakie mam pH co było sygnałem do sypania dolomitu. Później wbiłem prawilny miernik i wyszło 7,8. Teraz lecę całą uprawę na mierniku cyfrowym bo wolę widzieć konretną wartość pH jako liczbę, a nie mix kolorów i nie mam problemów z pH a jedynie albo aż z niedoborami przez niedokarmienie 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...