Skocz do zawartości
Pan Hurtownia

8 kg suszu z 8-12 roślin

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko mam w planach na ten rok od 8 do 12 kwiatkòw na out zależy mi na ~8kg z całości moga byc ogromne bo mam lokalizacje bez przypału pytanie polega na tym czy z takiej ilosci jest to możliwe ? Jaka odmiana (myślałem nad eassy sativa). Dzięki za rady pozderki😶🌫️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dobry_Człowiek! napisał:

Jeżeli w polsce i nie auto to staiva raczej do nie dojdzie bo ma długi okres kwitnienia. Na out caluj w automaty

easy sativa dochodzi 

teoretycznie można zebrać z niej nawet 500g suchych topów ale musiało by się pare rzeczy zgrać aby taki wynik osiągnąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pan Hurtownia przygotuj glebę bo to podstawa, zacznij vega w boxie nawet na początku maja lub szybciej, odpowiednie odżywki, trening i duuuużo słońca. Ale czy 1kg z krzaka by wyszło hmm no nie wiem. Pół jest bardzo realne. Weź też pod uwagę że takie drzewa mogą się łamać pod własnym ciężarem więc podpórki muszą być a i zwierzyna może dać znać o sobie. W każdym bądź razie próbuj 😃

Jak stoisz dobrze z hajsem to kup gotowe ziemie (na sezon 50l na krzaka może być) i jazda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilo z krzaka ale to musi być automat z idealnymi warunkami. Na mokro 1 kg może i będzie jak przed ścinką dasz im H2O i się opiją dosyć dobrze no albo AUTO XXL no to do 3m krzaki i z niego 1kg wyrwiesz jak znasz się na rzeczy. Jeśli to twój pierwszy strzał przygotuj się na plon 3/4 razy mniejszy niż zakładałeś minimalnie. 😉
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...