Skocz do zawartości
StaryKufel

Jakie konopie do wieczornego chillu kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

   Od dwóch miesięcy zażywam konopie w tabletkach. CBD Tabletki maja działanie rozluźniające jednak trochę za bardzo mnie luzują a nawet trochę zamulają i wieczorem szybko usypiają niezbyt mi przypadł do gustu ten gatunek ale naprawdę produkt jest spoko na bardzo wysokim poziomie. Co polecacie może do waporyzacji albo w tabletkach coś, może jakaś herbatka. Musi to być gatunek legalnego ziela od którego poprawia się humor fajnie można pograć obejrzeć film ? Produkt musi być 100% bez dodatków chemicznych dostępny z legalnego źródła w Polsce. Proszę tylko nie olejki. Polecajcie nie tylko sklepy ale może sprzedawców którym warto zaufać z Allegro ?? Pozdro 🙂 Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam susz CBG, przyjmuje w formie waporyzacji dawkę 0.1 g i mnie nie zamula. Zmienia nastrój i delikatnie rozluźnia, mnie nie zamula ale to wiesz to też zależy od człowieka jakie będzie działanie. Herbatke piłem parę razy bo dostałem ale ona wgl nie działa dlatego że kanabinoidy nie rozpuszczają się w wodzie więc herbaty nie polecam, chyba że dla smaku 🙂

Tabletki mogą być bardziej skoncentrowane od suszu czyli zawierać więcej tych związków aktywnych, nie wiem, spróbuj z suszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie zastanawiam się jaki susz bo jest tego na rynku od groma. No i sprzedawca żeby był rzetelny a nie jakiś kombinator nie chce się truć.

Edytowane przez StaryKufel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...