Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy jak dla mnie są pewne zasady, które są już z góry narzucone. Tak samo jest z uczęszczaniem do szkoły, podejmowaniem pracy, płaceniem podatków robisz to bo musisz. Właściwie wszystko co robimy w życiu odgapiamy od tego co nas otacza co nam wpojono np. musimy założyć rodzinę, musimy umrzeć.

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  Ziomek, możemy pewne rzeczy przejąć, ale nie musimy przejmować wszystkiego, jak leci. Każdy sam wybiera do czego się dostosuje, i jak będzie związku z tym żył. Jak ktoś nie chce rodziny, niech jej nie zakłada, jak nie chce poprawnie pisać, to niech nie pisze, jak nie chce pracować, niech nie pracuje, jak dla mnie to wybór ludzki, jaki oczywiście ma swoje konsekwncje, ale jak ktoś ma gdzieś konsekwencje i chce zrobić po prostu po swojemu, to niech tak robi, a mi nic do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Włóczykij wiadomo ze w głuwnym zbiorniku musi być kamień napowietrzający, ale nie o to mi chodzi, czytałem że gdy kamień napowietrzajacy umieśćci w źemi i napowietrzać dwa razy dziennie to roślina wyraźniej  szybciej rośnie ciekawy jestem czy podobnie było by w keramzycie chociaż myśle że tak lecz czebabyło by częśćej nawadniać gdyż powietrze mogło by wysuszać kożenie z drugiej strony można było by napowietrzać w tym samym czasie co jest podlewane ciekawe czy ktoś robił taki eksperyment za to z innej strony woda kturą sie podlewa jest już dobże napowietrzona hmmm ale zagwozdka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianosik nie ma to sensu, bo tam jest i tak świetny dostęp do powietrza, woda kilka razy dziennie miesza się podczas podlewania i to w zupełności wystarcza.

to nie jest dwc, że korzenie są w wodzie i musza mieć powietrze dostarczane cały czas

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...