Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Elo ujarane mordki:) mam zamiar pierwszy raz chodować w chydroponice dokładniej keramzyt, doniczki  to rura pcv 5l pojemność i tu pytanie ile razy na dzień powinny być podlewane   wydaje mi sie że co 15 min ale pewny nie jestem pomożecie źomki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......, szkoda moich ku..a nerwów :classic_laugh: Pomijając już wtórny analfabetyzm, błędy ortograficzne, z którymi nie zda się podstawówki, to z tego co napisałeś wynika, że chcesz "chodować" keramzyt, w "chydroponice" i podlewać doniczki.

Btw. nie ma takiego systemu hydroponicznego jak keramzyt, ku..a jego mać.....

Edytowane przez Włóczykij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianosik keramzyt możesz używać w systemach przelewowych (ja używam wilmy), możesz mieć autopoty, czy flood and drain. 

Ja w wilmach używam i samego keramzytu, jak i mieszankia z kokosem 60/40. Przysamym keramzycie zaczynam od podlewania 3 razy na dobę po 15 minut i na flo zaczynam zwiększać częstwotliwość nawet do 6x po 15min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Włóczykij Wyluzuj, to nie forum ortografia polska.pl, :@Adrianosik  widocznie nie zbyt zważa na poprawność ortograficzną, nie przyszedł tu raczej też po naukę ortografii, ale by się czegoś dowiedzieć w temacie uprawy, a na co odpowiedział mu sensownie  @doominik i tak należało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz Mnie osobiście błędy ortograficzne nie rażą specjalnie, bo to tylko umowny sposób zapisywania danych słów , nie każdy musi się ściśle trzymać tych zasad, Bynajmniej nie twierdzę, że trzymanie się zasad pisowni, nie ma żadnego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy mnie też nie rażą, jeśli to jakieś małe błędy, ale jak ktoś przesadzi i napisze np. "Załorzyłem nową fotorelacje. Wczoraj wżuciłem nasionka dzisiaj jurz wyszły" to trochę irytujące. Wyobraź sobie są tu 3 błędy, przy każdym była szansa 50/50 że albo uda się dobrze napisać, albo źle. Okazało się że wszystko źle 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz No ciężko się to czyta, ale niech sobie każdy pisze, jak chce, mi w niczym to nie szkodzi, czy ktoś słowo żółty napisze prawidłowo, czy napisze "rzułty", bo co mi do tego? Jak zbyt ciężko się to będzie czytało to najwyżej nie przeczytam tekstu i pójdę dalej, jak odczytam to błędy oleję i odpowiem na pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz No tylko też nie ma , co zbytnio robić za magistra filologii polskiej i nauczać ortografii, bo nie od tego jest to forum, ono ma inną tematykę i raczej nie o ortografię tutaj chodzi, bo nie od trzymania się zasad pisowni rośliny urosną, ale dzięki trzymaniu się zasad uprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy na którym forum nie byłem, czy elektronicznym, informatycznym czy nawet sympatyków fiata 126p (mój dawny ziomek poskładał go od zera i się bawił w tuningowanie, jakieś zloty tam robili itd.) wszędzie czepiali się o ortografię 😄

Pokażmy, że my, growerzy nie jesteśmy tylko tępą masą, która zatrzymała się w epoce kamienia łupanego i dla której liczy się tylko ile gieta wyjdzie

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  Dokładnie, po za tym wielu ludzi obecnych na forum wyjechało dawno temu z Polski i siedzi za granicą, rozmawia w innym języku, pisze również w obcym, więc oni nie będą skupiali się na poprawności polskiej pisowni, co jest zrozumiałe, gdyż są z konieczności życiowej na inny język przestawieni, bo nie językiem polskim posługują się w codziennej komunikacji.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy po części zgadzam się z tobą, ale żyć te 20 parę lat w Polsce, wyjechać do innego kraju na 5-10 lat po czym wrócić z powrotem do Polski i pisać DŻEWO to trzeba być już naprawdę chujem.

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...