Skocz do zawartości
Krzysztof_Krzys

Problem z liśćmi.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Mam pytanie z jakiego powodu taka sytuacja, 1 raz mi się zdarza a robię zawsze tak samo.

Wilgotność 60 temperatura 24/26 Oświetlenie 50cm od szczytu. 

Rośliny nie są przelane ani przesuszone. zaistniałą sytuacją pokazała się na wybranych dziewczynach. 

Podlewane samą woda na zmiane albo co 2 podlanie rhizotonic i raz podlałem z cannazym. Siedzą w ziemi plagron growmix więc nie wariowałem z karmieniem bo wyglądają dobrze. Tylko od wczoraj zauważyłem te zwijające się liście i na jednej delikatne rdzawe plamki. 

Będę wdzięczny za radę. 

Screenshot_20220122_133524_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20220122_133512_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20220122_133505_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20220122_133520_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20220122_133516_com.android.gallery3d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Krzysztof_Krzys napisał:

więc czego to wina jakieś witaminy czy wilgotność? 

zwiększ wilgotność i będzie wiadomo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krzysztof_Krzys no coś musi być nie tak skoro się tak skręca a zazwyczaj wynika to z braku cyrkulacji powietrza oraz zbyt bliskiego trzymania leda od rośliny a z twojego opisu wynika że takiego problemu być nie powinno 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx Gdybym wiedział co nie było by pytania 😜  warunki jak wyżej z dobrym w granicy 6/620 ph niskim ec bo bez supli więc 🤷‍♂️

Jak jeden kolega na priv podpowiedział mogła wdać się toksyczność po dodaniu enzymu i rhizo może przedobrzyłem. Wilgotności podniosłem o parę oczek, zapodałem wodę i obserwuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...