Skocz do zawartości
Kaszli

Passion Fruit | Triple G | LUMATEK 200W

Rekomendowane odpowiedzi

Soczyste topki, bardzo dobrze to wygląda, ciekaw jestem efektu po tych dodatkowych kilku tygodniach, ale obstawiam kozak jaranko.

Z tą UV chyba też bym się wstrzymał chwilę, tak jak pisze @Brazil Munster może być tak, że topy nie będą chciały puchnąć. Też gdzieś o tym czytałem, więc może coś w tym jest, z własnego doświadczenia niestety nie powiem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

41 dzień bloom 

Passion Fruit po lewej, Triple G prawa strona, czy PF karmić dalej azotem do końca?  Triple G nie dostaje, dość ciemna jest jedynie tyle co jest  w sugar royal i cal magu. 

IMG_20220416_224512.jpg

IMG_20220417_215934.jpg

IMG_20220417_215958.jpg

IMG_20220417_215951.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema 420, Wszystkiego najlepszego 😉

Czego to jest niedobór Magnez?  Byłem pewien że to azot, ale teraz już zgłupiałem 🤔🤔🤔

IMG_20220420_184519.jpg

IMG_20220420_184525.jpg

IMG_20220420_184540_edit_19363161746522.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szymo warunkach nic nie pisze bo bez zmian temperatura 24/20 wilgotność 45/40, o nawożeniu pisałem wyżej co dostają leca na pełnych dawkach co 2 nawożenie dostaja azot. I nie wiem czy lac go więcej czy poprostu odpuścić, dlatego zapytałem czy to napewno brak azotu, bo na kilku liściach pojawiają się tez kropki i pomyślałem że to jednak niedobór magnezu, nie mam wielkiego  doświadczenia, a nie sztuką jest lac co popadnie 

A jeżeli chodzi o Ph pożywki to między 6.2/6.7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green tak to już końcówka nie potrzebnie trochę panikuje, ale są to moje pierwsze sezony, chciałbym aby były jak najbardziej dopieszczone. Szybko nie wrócę do auto, teraz na wszystko miałem czas, przy auto ledwo zaczynałem lst a już zakwitały 😉. Mam nadzieję że jeszcze bardziej spuchną 😁🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...