Skocz do zawartości
Kaszli

Passion Fruit | Triple G | LUMATEK 200W

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr rozumiem, ok zacznę od połowy bloom i zobaczymy, zawsze początek nawożenia sprawia mi problemy, jakie i w jakiej ilości. Muszę jeszcze nauczyć się roślin tzn oznak niedoborów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema 

10 dzień kwitnienia Passion Fruit robi się jaśniejsza, dostała pół dawki grow (pierwszy raz od narodzin), po za tym to Dostają pół dawki terra  bloom co drugie podlanie, tak samo calmag.  Passion Jak wyżej wspomniałem pokazuje też na dolnych liściach, dobrze rozumiem że głodna jest i zwiększyć terra bloom?  Terra grow  nie chciał bym już podawać, swoją drogą to azot też mam w calmagu, może jej wystarczy.... 

IMG_20220317_224309.jpg

IMG_20220317_224330.jpg

IMG_20220317_224119.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaszli no trochę zbladła. Teraz musisz się pilnować, bo zapotrzebowanie wzrosnie w kilka dni.

Sporo tych szczytów, coś będziesz golić ?

Chociażby 1/3 planta z dołu śmieci się pozbywaj codziennie po kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema  

25 dzień kwitnienia. Wilgotnośc 45/50 temperatura 23/19.

 

Passion Fruit robi trochę problemów z dnia na dzień robi się bardziej żółty. Nie chciałem przesadzać z azotemi i dawałem połowę dawki, od pokazania pierwszych żółtych liści. Swoją drogą obie nie dostawały azotu na wegu. Za poradą ziomka @Udyr dostała pełna dawkę azotu, 2 dni temu : pierwsze zdjęcie poniżej, drugie zdjęcie z dzisiaj. Odżywki jakie dostają od fazy bloom to: terra bloom,terra grow, cal mag, big bud i 2 razy po pół dawki rhino skin. Mam też green sensation i sugar royal, ale chcę za tydzień zastąpić big buda Greenem. Jeżeli chodzi o sugar royal, to nie wiem jak mam to stosować? Może ktoś z Was podpowie. 

Ostatnia pożywka miała 1000ppm, poprzednie 700/800. Ph 6.3/6.6

 

IMG_20220329_220316.jpg

IMG_20220331_214433.jpg

IMG_20220329_220540_edit_16491599278733.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaszli fajno wyglądają, ale czemu tak dużo masz śmieci na dole które światła i tak nie dostają ?

Tylko żarcie zużywają, przygotuj się na lanie więcej i częściej 😄

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr racja jest trochę popcornu, mogę,  jeszcze usunac ?  Oczywiście nie wszystkie na raz ale co dzień po trochę, czy jest już późno i wpłynie to na rośliny? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz .można i tak! ale po co? skoro wycięcie popkornu przynosi lepsze rezultaty

W dniu 02/04/2022 o 23:03, konopny_janusz napisał:

Ja na przykład trzymałem popcorn do końca nic nie ucinałem 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaszli duże kwiaty to i duże potrzeby, możesz teraz dodawać więcej czego potrzebują ponad normę. Są na trybie turbo teraz.

Po wyglądzie liści i topów dasz radę odczytać czego podlać więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema 

5 tydzień kwitnienia, wygląda że sytuacja opanowana. Pełne dawki supli : terra bloom, cal mag, green sensation, sugar royal, dodatkowo rhino skin, terpinator.  Temperatura 23C, Wilgotnośc 45%. Odpalam lampę UV, przez tydzień na 2h dziennie później do końca na 4h. 

IMG_20220412_212942_edit_40792593581795.jpg

IMG_20220412_213004_edit_40909372863548.jpg

IMG_20220412_215058.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...