Skocz do zawartości
Kaszli

Passion Fruit | Triple G | LUMATEK 200W

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 15 

Temperatura 24/20C

Wilgotnośc 70/75

Dzisiaj poleciały głowy ✂️

Podlewane po 700ml co 2 dzień (ukorzeniacz power roots) , pierwszy raz uprawiam w materiałowych doniczkach i widać, że szybciej wysycha i podnosi wilgotność w szafie szczególnie  po podlaniu,. W szafie wloty mam zamknięte, wentyl wyłączony. Działają tylko dwa mieszające Profan 5W, powieszony worek Co2. 

 

IMG_20220204_171236.jpg

IMG_20220204_164303.jpg

IMG_20220204_164544.jpg

IMG_20220204_164556.jpg

Edytowane przez Kaszli
Pomyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem Alg-A-MIC BioBizz, patrzę na tabelę od biobizz to dawkowanie na Flow, tylko w light mixie. Stosował ktoś z Was? Rozumiem, że najlepiej w formie oprysku,  nie wiem czy jest sens stosować.

Chciałem pokazać wam co stosowałem w poprzednim projekcie na automatach: "Terpinator" zwiększa stężenia terpenów i aromatycznych olejów roślinnych. 

W szafie mix 4 automatów LSD, Gorilla, Amnesia, Euforia. Terpinator  stosowałem od 3 tygodnia, na ostatnie 3 tygodnie lampa Mantis UV. 

Palenie jest przepyszne, pachnie a konkretniej to śmierdzi na całą chatę, każda z czterech. LSD wymiata, żona nie pozwala mi nawet kruszysz i kręcić jointa, zapach bardzo intensywny. 

W tym projekcie również będę stosował Terpinator i pod koniec UV, zastanawiam się tylko czy ten Terpinator jest tak zajebisty czy może UV, albo jedno i drugie. 

Może ktoś stosował i może podzieli się opinią? 

951174830_pobrane(3).jpeg.6b9dc6f67926b1d05bb0f6383253dde3.jpeg

 

 

Edytowane przez Kaszli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaszli algamic bardzo fajny stymulator, możesz i na flo. Proponuję nie stosować się do tabelek producenta. Co 2 czy 3 podlanie, możesz bodajże do maks 4ml według biobizza, ale lałem więcej. Ale na weg w oprysku też robiłem i był wigor. Widziałem u vampidruta szron na kwiatach a też świeci mantisem, ale chyba przez całe flo. Poszukaj go na yt, może Ci pomoże jak używać tej lampki. Co do płynnych specyfików to nie wierzę w opisy producentów. Co do lamp bardziej uwierzę w efekty ich pracy, niż w nawóz. Fajnie, że produkt dobrze wyszedł na koniec. Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 tak znam vampidruta, ( polecił mi lampę i ten terpinator) racja zaczynał szybciej świecić. Też tak chciałem ale 2  rośliny były do tyłu o jakieś 10 dni i bałem się, że będzie za szybko. Wracając do alga to za kilka dni zrobię oprysk, już widzę że węg będzie trochę dłuższy i może zabraknąć papu które jest w ziemi i będę musiał coś zapodać. Bardzo jestem ciekawy w którą stronę to pójdzie. Ppzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Kaszli napisał:

@grolsch3 tak znam vampidruta, ( polecił mi lampę i ten terpinator) racja zaczynał szybciej świecić. Też tak chciałem ale 2  rośliny były do tyłu o jakieś 10 dni i bałem się, że będzie za szybko. Wracając do alga to za kilka dni zrobię oprysk, już widzę że węg będzie trochę dłuższy i może zabraknąć papu które jest w ziemi i będę musiał coś zapodać. Bardzo jestem ciekawy w którą stronę to pójdzie. Ppzdro

No ziemię masz typowo startową z dodatkiem wermikompostu po prostu. Nawożenie na pewno będzie trzeba zapodać. Jak znasz to już wiem skąd zestaw plagron 😉 z farcikiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 plagron racja 😉 pierwszy grow robiłem na AN, nie twierdzę że jest zły tylko problemem była dla mnie ilość odżywek np big bud, overdrive itd. Plagron jest dla mnie łatwiejszy, green sensation jest kompletny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, na chwilę obecną mam lampę ustawiona na 40% i 50 cm nad roślinami, zwiekszyć już na 60%? , czy poczekać jeszcze spokojnie. 

IMG_20220207_164748.jpg

IMG_20220207_164851.jpg

IMG_20220207_170857.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaszli he trening cierpliwości, a dopiero przy suszeniu jest obgryzanie paznokci.

Strzela łodyga? Chyba strzeliła ! Każdy to musi przerobić 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie ładnie, nic nie zmieniaj. Niestety cierpliwość przy sadzeniu to podstawa 😁

48 minut temu, ArteK napisał:

@Kaszli he trening cierpliwości, a dopiero przy suszeniu jest obgryzanie paznokci.

Strzela łodyga? Chyba strzeliła ! Każdy to musi przerobić 😀

Ja jestem na tym etapie właśnie 😂 8 dni dzisiaj mija odkąd wiszą 😁 ale już korci.. Już by chciał tam łapy wsadzić.. 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok trzymam na 40%, chce Wam pokazać jak umieściłem wentyl w szafie, którą zresztą wystrugałem sam. Zależało mi na tym aby wszystko było w miarę niesłyszalne, w środku jest taki jak ja to nazywam "pawlacz" zamykana półka w której umieściłem wentylator, jest niesłyszalny 👌😁 

IMG_20210328_161808.jpg

IMG_20210410_113347.jpg

IMG_20220207_202910.jpg

IMG_20220207_202938.jpg

IMG_20220207_203955.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...